bugün

''bekle lan bir kamyon adamı yığıcam buraya'' diyen adamın sevgilisine yapabildiği en büyük inceliktir.
Bir adet kırmızı gül ile aynı etkiyi yaratabilirsiniz.
hoş bir fikirdir.
sevgiliye cadillac ile çiçek yollamak varken sevgili tarafından oha nidaları ile karşılanmaya sebep kaba bir aktivitedir.
sevgliye kucak doluşu çikolata yollamak kadar iyi değildir.
bokunu çıkaran erkektir. al bir demet, yok ben abartmayı seviyorum diyosan çelenk yaptır ama kamyon ne be kardeşim o çiçeklere de yazık...
Genelde dizi ve filmlerde görülen,tahminimce maliyetinin epeyce yüksek olduğu romantizim dolu bir eylemdir.
(bkz: olan var olmayan var)
kıskanıp 'ayrılın emi' denir.
yaklaşık olarak 10 bin tlye mal olacak eylem. paranın satın alamayacağı şeyler var, gerisi için master card.
karı kızın aklını bulandıran gereksiz, müsrih eylemdir.
(bkz: kim o)
Romantik ve kendinden geçmiş bir erkeğin kızı sevgiye doyurmak için ve kendine aşık etmek için göndermiş olduğu güzel renklerden oluşan çiçek topluluğudur.
arada çiçekçiyi zengin eden eylemdir.
gereksiz eylemdir. o paraya kralindan sarap alinir, kralindan kokulu mum ve mutevazi oranda sigaralik alinip sevgili eve davet edilir. etkileyicilik ve etkilesim yuz kat artar.
(bkz: özentiliktir)*
Çiçek sevmeyen sevgili için kötü bi hediye.
sonrasında ağzını kıracağım jesttir.

ulan kredi kartlarım, bireysel kredilerim almış başını giderken bir kamyon gül mü yığacak kapıma? yemin ederim evli olsam yüzüğü atar babamın evine giderim.

babamın evi falan ne kaptırdım kendimi be. *
olum erkek adama da 1 kamyon gül mü alınır amk?
Hayal edin simdi.

Topuklulari uzerinde bir bayan. Mutluluktan gozleri parliyor. Uzerine kamyon romorkundan guller orkideler yagiyor...

O ego...

Pasli bir kasa... Seksen alti model bir kamyon. Amele yanigi kollari sakalli kivircik gobekli bir kamyon soforu.

Hmm oldu o zaman.
gereksiz olsa da güzeldir. Kendini çok güzel ve özel hissedersin. Yalnız karşındakinin de seni sevmesi lazımdır. Yoksa onu kırmamak için bin takla atarsın benim gibi.
nakliye yapılacak mesafe önem arz eder.
ığdırdan edirneye çiçek gönderirseniz pahalı olur. ****
bildiğin öküzlüktür.

(bkz: sığır herif)
görgüsüzlüktür. hiçbir inceliği yoktur, özenilmemiştir, parayla yapılan gösteriştir. kaç para olursa olsun değersizdir.
"kıroyum ama para bende" sözünü eksiksiz yerine getirmektir.
salaklıktır, mallıktır, aptallıktır, öküzlüktür. ulan kaç para harcadın lan. parayı bırak verdin de sana farklı bir şey mi yapacak. allahın öküzüdür yollayan kişi. başka bir şey değildir.
romantiklikle öküzlüğün arasındaki ince çizginin aşıldığı an. Gülleri evin önüne dökerken;

-ibrahhaaam döküyooom laaa gaçın!