bugün

Kendine bol bol zaman ayırarak değerlendirirsin bu başta güzel gelen ama sonra seni abazalaştıran dönemi. Şimdi gel de kızlara cinsel obje gözüyle bakma.
-yalnızlık çok zor a dostlar.
-şaka şaka çok güzel.

Işte insanı böyle dengesizliklere iten hayat.

Ama özgürlük gibisi yok, bir gün takarsin kafaya en fazla.
özgür, huzurlu, sağlıklı ve çok eşli bir hayattır bana göre.
uzun ilişkiden sonra nefes aldıran ve aklın yolunun tekliğini anlatan süper zaman dilimleridir.
Ben çok çalışıyorum diyerek beraber yaptığınız her şeyi burnundan getirecek kişinin artık olmayışıdır .şükürdür.
Eksik ama huzurlu Hayattır... Eksik olması belkide uzun soluklu bir ilişkiden sonrasına denk geldiği içindir.
Rahat hayat Lüküs hayat şarkısını açın dinleyi.
karışan yok eden yok en güzeli.
güzeldir, lakin arada can sıkar. konuşcak, dertleşcek birisini ararsın ihtiyaç olan budur.
mantiklidir.
hangi limanda demirleyecegi bilinmeyen gemi.
Süreklilik kazandığı takdirde insanı duygusal açıdan yıpratacak hayattır. Her insan bazı şeyleri yaşamaya ihtiyaç duyar ve bu ihtiyaçlar normaldir.
(bkz: olsa bir dert olmasa bir dert)

ben bir şey demiyorum amk.
Sevgili de ne diyebilirim her an.
kafası herdaim rahat olan erkektir; lakin bu durumdan kendiside memnun değildir. derdini paylaşçağı birisini illa ki oda arar sonuçta oda insandır.
iyi yönlerde var kötü yönlerde ama bana kalırsa geneli iyi sanırım...
Zordur ulan, insan yalnızlığa alışınca başta mutluyum sanıyor, ama hayatını paylaşacağın, sevgini ilgini göstereceğin, sevgi ve ilgi göreceği, ne bileyim lan böyle birlikte komiklik yapacağı,güleceği bir insan istiyor hayatında ulan, yalnızım işte lan, biriniz beni de sevsin.
(bkz: en çok abartılan şeyler)
Eğer eski sevgiliniz sizin her şeyinize karışıyor, sürekli trip atıyor, sürekli ilgi istiyorsa veya sizi çok ilgisiz bırakıyorsa sevgilisiz hayat gayet iyidir. Ama sevgili olanlar birbirini çok seven trip atmayı değil anlayışlı olmayı yeterli ilgiyi sadakati sağlamış iki insansa ve bir şekilde ayrılmışlarsa sevgilisiz hayat ikisi için çok özlemeli üzülmeli bir hayattır.
arada kişinin yaşaması gereken zaman dilimidir.
yaklaşık iki yıldır yaşanan hayattır.

çok bir numarası yok, tek sıkıntı birilerini beğenememekten kaynaklanır.

herkese bir mana bulur kişi, az da kalbini nadasa yatırmıştır toparlanması için zaman tanır kendine.

güzel tek yanı fuckbuddy kavramını edinmektir, aslında bu sayede ilerideki ilişkilerinin zeminini hazırlar bu tene dayalı ilişkisi ile.
Aradığım hayattır. ilişki mala bağladıkça hayattan soğuyorsun amk.
zor dostum zor.
Uzer insani el ele ciftler gecer yanindan bakarsin. Arkadaslarin sevgilileriyle oturur opusurler bakarsin. Bir sigara yakarsin sinirden. Gece tek basina donmek zorunda kalirsin yurda. E5in kenarindan tek basina yurursun sokaklari o zaman da bir sigara yakarsin. Sabah mesaj atabilecegin kimse yoktur. Bir sigara daha. Insani kanser eder.
Degerini yeni yeni anlamaya basladigim hayat. dert yok tasa yok . yok bana bunu dedi yok sunu dedi diye dusunmek de yok . Kavga edip uzulmek yok sana karisan yok .kimseye bagli degilsin. kisacasi kafan rahat.