ilk defa hayalindeki orgazm sahnesini canlandırmış, belki üstünden geçmiş belki pantolon üstü takılmıştır belki de hiç öpememiştir. ama bunu yapan liseli bir ergendir, istisnasız.

öküzlüktür, hödüklüktür, ayılıktır.

edit: beyler herkese anlatıyorsunuz demek peki anladım.
Kız - erkek fark etmez yaşadıkları, o zaman için güzel olan şeyleri orada burada yazacak anlatacak hatta dalga konusu yapacak kadar şerefsiz ve karaktersizdir.
(#39305721)

2 yıl geçmiş düşüncem ay.nı
cinsel olarak yaşadıklarını anlatıyorsa özel hayatını anlatıyorsa af edersiniz gavat olarak tabir edebileceğimiz tiptir.
kızlar kusura bakmayın ama; o şerefsizler ortamlarda anlattıkları genelde siz oluyorsunuz. adam yok şöyle çaktım böyle yaptım diye meze yapıyorlar.
libido saçılması yaşayan insan.
Boşboğaz insandır.
Çoluk çocuktur olsa olsa. Böyle muhabbetleri ergen kişi yapar genel olarak.
arkadaş dahi olunmayacak insan tipidir.
çok güzel şeyler yaşayıp, çok mutlu hissediyor olup paylaşmış olabilir ya da bir sorunu, kavgayı kendi içinde çözemeyip bir başka bakış açısı görmek için fikir almış olabilir.
Sevgilisi olarak görmemiştir, fuckbuddy olarak görmüştür.
bozuk ve kötü karakter sorunu olan kişidir. ne yaşla ne de başla ilgisi olmayıp genleri arizalidir. düzelmez, iflah olmaz.
Bir defasinda eşimle birlikte boracay'a tatile gittigimizde plajda esimin cantasi calindi. içinde bir miktar para ve pasaportlarimiz falan vardi. Neyse polisler, zabit, tutanak vs sonucu olmayacak islerle ugrastik. Sonra kaldigimiz otelin sahibinin yardimiyla bir adamla tanistik. Oranin agir abilerinden biriymis. Neyse adama dedim ki icindeki para neyse ama bari pasaportlarimizi bulabilsek. Bir sonraki gun sabah erken saatlerde pasaportlarimizi otele teslim etmis birileri. Bu da boyle eşimle yasadığımız tuhaf bir deneyim oldu. Herkese anlattim ama.. oldu artik bi kere.
Yapmamasi lazım, yasananlar iki kiši arasinda kalmalidir.