bugün

tecavüzcüdür. zaten oldum olası şu sevgililik meselesini anlayamadım gitti. seviyosan gidip isteyin birader. sonra sıkıldın mı, git başka bi tane daha iste o'nu da getir eve... üç beş karıyla idare et işte. bu laikler kadar abazanını görmedim kuran çarpsın. kızın memelerini mıncırma mı dersin, kızın memelerini emiştirip dilleme mi dersin... her türlü pislik var bunlarda. sevgilisini düşünüp mastürbasyon da yapar bu mallar. yazık la hepinize.
Üç ila beş sene seks yapmadığı tahmin edilen,ne dediğini şaşırmış insan söylemi.
ipad 3 çıkacak, millet Cern'de rakamlarla cebelleşiyor, bu sıcakta oruç tutanlar var, beynin meme yapmasını emen bir kadın yok işte.
meme denilen şey zaten emilmez mıncırılır diyerek davranışına katılmadığım erkek. orgazmın doruklarına gelmiş bir hatuna yapabileceğiniz en büyük güzellik memelerini ona hissettirmektir. ister mıncır ister mengene ile kıstır orası sana kalmış. bu işi ağzıyla yapanı duymadım ondan dolayı emme işini tasvip etmiyorum.
sadace karaktersiz olsa yine iyidir. bildiğin terbiyesizdir bu. yapılır mı hiç öyle şey cık cık cık ayıp amk.*
memenin ne olduğunu bilmeyen elleyince de ne olması gerektiğini bilmeyen insan söylemi.
(bkz: zor durumdaki sözlük yazarları)
sekse başlamadan önce ilk memeler çıkar ortaya kaç tane kadınla olursan ol hepsi meme acar bunlar laik olsun dinci olsun alevi olsun sünni olsun şafi olsun her kadında bu meme var. (bkz: meme candır)

memeler açıldıktan sonra küçük küçük ısırılır emilir yalanır. güzelce serinletilir seks partnerinin..kadın serinler o sıvıyla sonra erkeğine sarılır sarılır ki o da bu yaptığı güzel hareketten nasiplensin diye. Kadın yavaş yavaş erkeğin memesini emerek aşağılara iner... emer ki emilmenin nasıl olduğunu anlasın beni hep emsin diye.

tabi bunu bazı erkekler anlamaz kadınlarda anlamaz , anlamadıkları gibi hadı gel diyerek 4 tane 5 tane kadın değiştir diye çok sevişiyormuş gibi ahkam keser.Kadın seksin değerini anlar donunu sütyeni sıyırır o zaman anlarsın 4 tane 5 tane kadın alıp sevişmenin ne olduğunu et parçası gibi gelir insanın gözüne.1 tane olsun benim olsun emeyim de emileyim de dersin.

anlarsın ki 1 kadın memeden daha candır. (bkz: sex partneri)
hayatında gördüğü tek meme aynada baktığı kendi memeleri olan yobaz söylemi. he canım aynen öyle.
insan sevgilisinin memesini emer mi. allah bilir bu utanmazlar sevişiyorlardır da. ne ayıp.
meme gibi tatlı bir organın emilmeyip de ne yapılması gerektiğini bilmeyen karaktersiz söylemi.
sevgiliside adam olsun memelerini emdirmesin dediğim ve kesinlikle ortada karaktersizlik görmediğim erkektir.
sevgilisinin memelerini emen karadenizli erkek olarak okunduğunda kafada bir ampul yakar. *
(bkz: emmeyelimde besleyelim mi)
belki de sırf karşısındaki mutlu olsun diye zorunluluktan yapıyordur. düşüncelidir.
SÜT GELMiYOSA SORUN YOK BEYLER AYNEN DEVAM.
midesiz erkektir. ne o öyle lan emmeli gömmeli fanteziler ramazan ramazan. azıcık efendi olun oğlum.
Ön sevişmenin olmazsa olmazlarındandır. bir müddet sonra tekrarlanması istenebilir.
vakumlayarak emerse sevgilisine daha çok zevk verebilir.
olada şöyle emik emik emiklesek canım çekti.

çüklü olmak bunu gerektirir.
Çıldırıyorlar olum manyakmısınız, burda hayatında sevişmemiş adamlarda iğrençsiniz felan demiş, aynen kardşm iğrenciz sen yapma :D
sevgilisine göt deliğini yalatan erkekden daha karaktersiz değildir.
emmeyenin memesini emerler.

eğer emerken süt gelirse, sevgilinizin prolaktin değeri yükselmiş demektir.