bugün

bakacak elbette. başka kızlarınkine mi baksın?!
iş arkadaşının memelerine bakarken yakalanıp utancından eşeğin götüne giren adamdan iyidir.
sağlıklı erkektir.

başkasının memelerine mi bakmalı anlamadım?
memeler erkeklerin ayni anda iki seye birden odaklanabileceginin tek kanitidir. bu bahsi gecen erkek de bunu ispatlamaya calisiyordur.
insanın sevgilisinin memesine bakması gayet normaldir. bir insan sokakta yürüyen bir insanın memelerine bakıyorsa ha evet, sevimsizdir. ama sevdiği, beğendiği sevgilisi olarak hayatında bulunan insanın memelerine bakmasında sakınca yok. ha haftada bir sevgiliniz değişiyorsa o zaten sevgili değildir. baktıklarınız da zaten meme değildir. şahsen ben bakıyorum sevgilimin memelerine ne kadar güzel tanrım, john memelerin çok güzel.
kendi sevgilisinin memeleri yerine başkalarınınkine baksa suç,kendi sevgililerininkine baksa yine suç.kendi nokta kadar olan memelerimize mi bakalım yani?
arzuladığı bir sevgilisi olan ve dolayısı ile ilişkisi en azından bu yönden sağlıklı olan erkektir. en iyi sevgili ne kadar yaşarsanız yaşayın cinselliğe doyulamayandır.
meftune adlı arkadaşın açtığı saçma başlıklardan biri.

o ne demek lan ? akıl ve mantık gitmiş. adam belki memelerin içinde yaşıyor bu daha bakmaya laf ediyor. memeye bakmayacaksa okşamayacaksa emmeyecekse neden meme o ? yada neden erkek o adam ?
Neden bakmasın ki zaten. Bakmasa sorun var. Tabi kıza memelerini göster yoksa kezban diye yaftalarım diye tehdit etmediği sürece. Gören razı gösteren razıysa ne ala.
Bazı şeyleri bilmemek daha güzeldir.

(bkz: çaktırmayın)
Araba almadan önce nasıl kaportası motoru kontrol ediliyorsa aynı şekilde vuruk morarıklık var mı diye kontrollu kesinlikle gereklidir kahrolsun sütyenler memelere özgürlük!
normaldir yani sevgili olmuşsun er yada geç konu cinselliğe gelicek.
eğer dekolte varsa mutlaka bakmalıdır. sağlıklı bir erkekte olması gereken durumdur. dekolte yok ise buna rağmen bakmaya çalışıyorsa belki hatları belli olur düşüncesindeyse abazadır.
normalde o memeler erkeğındır,sonuna kadar o memelerde tasarruf hakkı kımın erkeğın dımı,o zaman bakıp bakmamasına kımse karısamaz.
gözü kayar bakar, merak eder bakar, güzeldir bakar, büyüktür dikkat çeker bakar, bazen kızlar bile başka kızınki dikkat çekici şekildeyse gözü kayabiliyor. fazla bakıyorsa ona sapık yakıştırması rahatlıkla yapılır. çıkma amacı meme üzerine kuruluysa orada sorun vardır zaten.
(bkz: memişiko kombamba)
Güzel memeli bir sevgiliye sahip olan erkektir.
kiminkine bakacaktı.
bakmasında sorun yoktur hatta açık açık memelerin çok güzel bakmadan duramıyorum diyebilmelidir. arada mesafe olmamalı sonuçta dürüst açık sözlü olmak gayet güzel. ne var yani istediğini belli etmekte.
bakmakla yetiniyorsa salaktır.

meme bu. öpülmek emilmek için sonuçta.
dervişin zikri ne ise fikri de o dur anlamına gelen masum bakışların erkeğidir.