bugün

Terbiyesizlik etmiş ciğerciye götürmeliydi.
Kalıplara tıkılı kalmayan erkektir. Karşı tarafında bir insan olduğunu ve çiğ köftenin çok güzel bir yerel lezzetimizin olduğunun farkında olan ve bu zevki sevgilisiyle yaşayan erkektir.
çiğköfteye bayılan kız için bulunmaz nimettir. Çiğköfte, kokoreç, işkembe, mantı... Bunlar özel ve harika lezzetler.

Bunlara ıııy diyen insanların damak zevkini asla anlayamayacağım.
hiç sevgilisi olmamış birine garip gelebilir. abartmaya gerek yok türkiye kültüründe normal böyle şeyler.
gerçekten seven erkektir. dünya üzerinde en güzel lezzetlerden biri olan çiğköfteden sevgilisi nemalansın istiyodur.
ne var ki bunda seviyorsa gideriz garip bir durum değil.
Apaçi, maganda karışımı bir erkektir.
Gayet güzel bir dürümdür.
bana ordan böyle bi sevgili.
Garip bi durum değildir hatta işime gelendir.
Zengindir, çiğ köfte fiyatları et fiyatlarından önde gidiyordu son gördüğümde.
ikisi de çiğköfteseverse en doğrusunu yapan adamdır.
Parası olmayan fakirdir. Ben de götürüyorum oğlum ne var ki. Mırın kırın ediyor ama napalım paramız yok, fakirim oğlum.
içten, samimi, doğal erkektir.

ben bu başlığın olmasını hemcinslerime hakaret olarak görüyorken, hemcinslerimin "öl", "geber", "allah belasını versin" gibi söylemleri beni çok utandırmıştır. iyi ki bir bayanım. bir bayanı asla çekemezdim sanırım. *
sığırdır.

kızlar ben çin restoranına falan götürürüm, müracaat pm.
benim gibi çiğköfte hastası biriyle birlikteyse, kadın için mutluluk sebebidir söyleyeyim dedim.
bu durumda değer 3 lira falan değil, paha biçilemez.
Yanımızda olsun da seyyar pilavcıdan nohutlu pilav bile yeriz.
Sevgilisi çiğköfteyi seviyorsa neden olmasın? Büyük olasılıkla samimiyetten doğar. Gayet normal erkektir kendisi.
ne kadar da tatlı bi o kadar farklı bir erkektir.
gayet erkektir ve çok sevilir.
sevmiyordur net. seven Adam, başka ellerde yuğrulmuş çiğköfteyi sevgilisine yedirmez.
romantik ve ağzının tadını bilen erkektir. Biz tek gidiyoruz biz napalım?
adam gibi adamdır. harbi, Anadolu erkegidir. aferin evladım. aynen devam..
Gayet tabii durumdur.
Bunda bir kıroluk, çavoluk aranmasın.
Çiğköfte artık batılılaştı diyelim siyasi jargonla. Doğu' dan daha çok haritanın batı yerlerinde bu müessese faallaşti.
Önüne koyduğunda ağzının suyu akanların, bu başlığı açmasını kınıyorum.
Herkes sevgilisini bordeux kırmızı şarap eşliğinde adı dahi zor söylenecek yemeklere götüremez. Çiğköftenin yeri apayrıdır.
Candır . Hele bir de eşlik ederse .