bugün

soyadını da yazsındır.
lan telefon bu telefon,
telefonda aşk ispatı mı yapacak adam?
hayır kime bu ispat? samsung'a mı?
(bkz: sevgilisinin adını ve soyadını birlikte kaydeden erkek).
Not: evet şahsen gördüm.
birden fazla sevgili olduğu için samimiyeti belli etmemeye çalışan erkektir.
Ayrıca eşine çaktırmamak için sevgilisini erkek ismiyle kaydeden erkekte değildir.
flört döneminde xyz hanım diye kaydettiyse öylece kalmış olabilir. belki de çapkındır kimbilir.
http://www.vekarikatur.co...oads/2012/04/banu-uni.jpg
olağan bir durumdur toplumun ahlaki tutumundan uzak bi başına yaşıyan bir erkektir. yada değildir bilememedim
standart erkektir.
Ayakta alkışlanası erkektir.

Ne o öyle aşkım sevgilim rererö, devam et böyle.
ne diye kaydedecektir merak konusu.
benimdir efendim.

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
sonuna iyelik eki eklemezse dayak yiyecek erkektir.
Seviyesiz olmayan erkektir. Afferin onadır.
Sevgilisinin adını sadece sessiz harfleriyle kaydeden erkekten daha iyi niyetlidir.
Şahsımdır. Aşkım yazmak saçmadır çünkü anlamı "en sevilen dost "tur. En sevilen dost sevgili olamaz diye düşünüyorum. Sevgilim, canım hitabları ise çok yapmacık geliyor. En iyisi doğal olmak.
ben olurum. telefon dediğin herkesin elinde gezen, artık pek özel sayılmayacak birşey benim adıma. hal böyleyken orada özel bir şey tutmamın meali yok. ha "hiç mi kayırmazsın lan sevgilini behey dallama" şeklinde bir serzenişi duyuyorum inceden.
evet, o da genelde kıymet verdiğim insanların adını soyadını küçük harflerle yazarım. gayrısı gereksiz. çalışan insanlar için de ayrıca sorundur.
sevmediğiniz ama iş gereği katlandığınız biri, eskaza alıp telefonu yazılan herhangi bir isimden ötürü taşak geçmeye kalksa kavga gürültü başlar işinden olur lan insan.

karşı tribe de hastayım ha, başka bi kız görecek, diyecek sevgilisi yok, yürüyeyim buna. hee, zaten sevgilin de brad pitt anasını satiim. o zaman öyle bir his yaşat ki sevdiğine, gözü senden başkasını görmesin, adını dağlara yazsın ne telefonu.

telefonmuş, adıymış.. geçin onları. güvenmiyoruz deyin orta yolda buluşalım.
soyadiyla kaydedenden iyidir.
sevgili olmadan önce kaydetmiş erkektir.
adam gibi adamdır sevgisini telefona askım gülüm diye yazıpta yapmacık olmayan erkek.
normaldir.

benim la o. ne yapalım yani, ölelim mi?
bağışlayan ve esirgeyen sevgilinin adıyla.
gayet mantıklı bir eylem içerisinde olan adamdır. hatta bence isim ve soyisimle kaydetsindir.
ben öyle yapıyorum.
içinde bulunduğum erkektir. sevgili ciddi bir iştir adı ve soyadıyla yazarım. ona olan sevgimi gösterir bu. ama fakbadimi hayatım, balım, yawrumm vs cıvık şeylerle kaydederim.

(bkz: bakış açısı)
(bkz: sevgilisi olmayan adam)
doğru olandır , adamdır .
not : sakin ol şampiyon . beğenmiyorsan çek git .
Cakalin onde gidenidir. Kendisine bu davranisini aynen iade ediyor, askitom demek yerine onun da sadece adini kaydediyoruz