bugün

tokatı yapıştır bak bir daha yapabiliyor mu erkeğidir.
kasmayan erkektir. ne gerek var böyle şeylere.
lan bu birinci buluşmaydı,
bu ikinci,
bu üçüncü, evet şimdi öpebilirim, gel öpçem. hasktr nerde lan?
sevgilisini ilk bulusmada open erkek yoktur, kendini ilk bulusmada opturen kız vardır.
sevgilisini ilk buluşmada öpen erkek yoktur; sevgilinin tüylü yanağına yapışan hayvan vardır.

ekleme: yahu güzel kardeşim; ben kendime hayvan dedim diye mi bana kızdın, yoksa sen 24. eski sevgilimsin de
yanaklarının tüylü olmasına mı içerledin? 24 mü dedim. erzincan.
işini bilen erkektir. sevgilisini son buluşmasında dahi öpemeyenlere nazaran başarılıdır da aynı zamanda.
zamanlama ve öpücüğün konumuna göre farklı tepkiler doğuran durumdur. Öpmüş olmak için değil de, bireyimizdeki sevginin yansıması olarak gerçekleşen bi durum ise çok da güzel olur, utandırır, kalbini hophoplatır, tadından yenmez.
güven veren erkektir.

diyelim ki kız, eli yüzü düzgün helal süt emmiş namuslu kızdır. ilk buluşmada tanışacak halleri yok, daha önce az-çok birbirlerini tanıyor da olmalılar. bir hoşlanma veya aşk durumunun da hasıl olduğu aşikardır. erkek güven verdikten sonra öpüşme neden olmasındır ki? zira ciddi bir ilişki ise amaç, ciddiyetin ölçütü sağlanan güvendir. ne kadar süre öpüşmediğiniz değil. farzedin evlendiler adamın ne mal olduğu 3 çocuk yaptıktan sonra çıktı. şimdi ciddi bir ilişki mi olmuş oldu bu? hayır. önemli olan iki tarafın birbirine güveni ve samimiyetidir. samimiyete inanıldıktan sonra öpüşme de olabilir, başka şey de.

zira genelde hep ilk buluşmalarda öpüşürüm. zırt pırt sevgili de değiştirmem. ilk buluşmada öpüştüğüm kızla yılları da devirdim. ama ayrılma sebebimiz ilk buluşmada öpüşmemiz olmadı. toplum baskısı deniyor, aksine özgürlükten, gerçeklikten bahsediliyor; ama sığ kafalar bir türlü eğri ile doğruyu ayırt da edemiyor.
hızlı erkektir. aynı zamanda cesaterlidir.ama ikinci buluşma olurmu? işte orası muammadır.
buradan takdir ettiğim rahat erkektir. ilk buluşmada sevgili olduysa aynı buluşmada öpmesi de gayet normaldir.
karşılıklı olarak uzun zamandır bu an bekleniyorsa, yapması gerekeni yapan erketir.
(bkz: sakin ol şampiyon)
sonuç odaklı hareket etmesini iyi bilen erkektir.*
niyetini daha baştan belli edip, sevgiliyi elinden kaçırıp avcunu yalayacak aptal erkektir.
(bkz: sevgilisini ilk buluşmada close erkek)
(bkz: ilk buluşmada sevgili olmak)
vay amk..

bu erkeği ayıplayan kızlar , kendilerini baya pc oyunu gibi görüyolar.. level atlatıyolar kendilerine yani.. 1.de öpmesin 5.de öpsün..

sebep ? adam seni , oyun gibi görürse , aldığını alır son levelden sora da sikip bırakır güzelim..

bırakın bu "erkekler abazaaaa =(((" ayaklarını..

bu erkeği ayıplayan erkek abazanın önde gidenidir , kızlara zarf atıp şirin gözükmeye çalışıyodur o ayrı.. sana da bi lafım var olm , ibnesin..
(bkz: kredi karti gecersizdir)
sözlüğe "kendini ilk buluşmada öptüren kız" diye başlık açması muhtemel erkektir. Sözlüğe yazmasa arkadaşlarına söyler vs.
ayıptır, yazıktır, günahtır. *
dakka bir gol bir olmuş olaydır. dakka iki de kız bir tokat patlatıp gitmezse, bu karşılaşmayı yenik olarak bitirir.

şimdi bu erkeğin de yaptığı da iş midir yani. tamam abicim niyetin başından beridir has be has öpmek olabilir. ama bu işinde bir raconu var. sen ilk buluşmadan hatunu öpersen, hatun elinin içinden kaçıp gitmez mi azıcık kendini düşün. az dur, yavaş yavaş, alıştıra alıştıra yapacaksın ki kimse yadırgamasın. sonra ayı derler, öküz derler, abazan derler gelipte buralara ağlama.
(bkz: ne diyorum lan ben)
(bkz: bırak ulen kızı)
(bkz: ne dedikoducusunuz ya) **
gayet normal olan durumdur ki en azından öpüşme olmadan zaten sevgili olunamaz; en fazla "sevgiliyiz" denilebilir.

sevgili olmak için önce arkadaşlarla yapılandan farklı bir şey yapılması gerekmektedir. aşık olmakla sevgili olmanın farkı da burdadır zaten.
sevgilisini ilk buluşmada öpen kıza göre daha cesurdur. (kızın terslenme ihtimali yok isterse öper ya o bakımdan).
acelecei erkektir. (bkz: acele işe şeytan karışır)
(bkz: openlgl)
open dı door erkektir.
helal olsundur.
(bkz: kaşarı ilk buluşmada öpen erkek)