bugün

hakkında amma da çok şey bilinen erkektir.

(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: ya ne yapacuğudu)
bahsi geçen erkek=ev arkadaşımın sevgilisi kız=ev arkadaşım
kız çocuğu bir arkadaşının facebook arkadaş listesinde görmüştür. beğenmiş dürtmüştür. sonra geri dürtülünce eklemiştir. beraber okey oynamışlardır. facebookta sohbet kasınca msn adresleri alınıp sohbete devam edilmiştir. 1 hafta sonra msnde erkek kıza "senden çok hoşlanıyorum. sürekli fotoğraflarına bakıyorum. hatta bilgisayarımın ekranında senin fotoğrafın var." demiş böylece sevgili olmuşlardır. erkek okuduğu şehirden gelince buluşmuşlardır. ilk buluşmada öpüşmüşlerdir vs. kız halinden memnun 11 aydır beraberler. ha ilk gün ha 10 ay sonra. demek ki çokta sorun değilmiş.*
kafasını acaba öpsem neder bana tokat atarmı bir daha benimle görüşür mü? gibi sorularla meşgul etmeyen erkektir. Öper ondan sonra tepkiye göre hareket eder vakit kaybetmeyi sevmez hemen başka bir seçeneğe geçer.
kendini ilk buluşmada öptüren kızın sevgilisidir.
istediği belli olan, sevmeyi beceremeyen, sabırsız öküz diye nitelendirebileceğimiz erkek modelidir.
başarılı erkektir. her yiğidin harcı değildir bunu yapmak. *
ilk buluşmada direk öpüşmeye kalkıyorsa zaten ondan hayır gelmez..
ikinci buluşmada da yatıyorsa diyecek bir şeyimizin olmadığı erkektir.
hiç öyle pislik, abazan, duygunun içine etmiş falan demiyelim. kız öptürmese erkek zorla öpmez ki. ayrıca hep söylediğim bir söz vardır. "vermeseydi orospu; sikmeseydi pezevenk."
buluşmaların bütün heyecanını alıp s*kmiş insandır, daha da görüşmesindir.
o benim. 2 hafta sonra ayrıldık zaten*
(bkz: öküzlük)
amacını belli etmiştir.apaçidir.kırodur.
How I met your mother,vb dizilere fena kaptırmış,kendini o dizilerde yaşoyor zanneden,gerçek dünyayı o dünyadan ayıramayan kişidir.Yiyeceği tokattan sonra gerçek dünyaya dönüp,gerçeklerle başbaşa kalacaktır.
kaçıncı buluşmada öpüleceğine dair kanun mu var ? istediği zaman öper. Ohh öp kardeşim öp.
ilk buluşmadan önce sevgili olabilmiş bir çift için çok normal bir durum.
iyi yapan erkektir.. ya ne olacagidi?

opmeyelim de besleyelim mi?
(bkz: kaşarı ilk buluşmada öpen erkek)
open dı door erkektir.
helal olsundur.
(bkz: openlgl)
acelecei erkektir. (bkz: acele işe şeytan karışır)
sevgilisini ilk buluşmada öpen kıza göre daha cesurdur. (kızın terslenme ihtimali yok isterse öper ya o bakımdan).
gayet normal olan durumdur ki en azından öpüşme olmadan zaten sevgili olunamaz; en fazla "sevgiliyiz" denilebilir.

sevgili olmak için önce arkadaşlarla yapılandan farklı bir şey yapılması gerekmektedir. aşık olmakla sevgili olmanın farkı da burdadır zaten.
(bkz: ne dedikoducusunuz ya) **
ayıptır, yazıktır, günahtır. *
dakka bir gol bir olmuş olaydır. dakka iki de kız bir tokat patlatıp gitmezse, bu karşılaşmayı yenik olarak bitirir.

şimdi bu erkeğin de yaptığı da iş midir yani. tamam abicim niyetin başından beridir has be has öpmek olabilir. ama bu işinde bir raconu var. sen ilk buluşmadan hatunu öpersen, hatun elinin içinden kaçıp gitmez mi azıcık kendini düşün. az dur, yavaş yavaş, alıştıra alıştıra yapacaksın ki kimse yadırgamasın. sonra ayı derler, öküz derler, abazan derler gelipte buralara ağlama.
(bkz: ne diyorum lan ben)
(bkz: bırak ulen kızı)