bugün

karşılık alamadığını düşündüğü anda 'yanlış mı yaptım acaba' diye düşünen kız modelidir. ***
neyle karşı karşıya olduğunu ya çok iyi bilen ya da hiç bilmeyen kızdır.
sallandırınca bi'kaçını kızılay meydanında ibret-i alem için yapmazlar bi'daha. ayrıca sevmez ki kızlar, sevemez ki..toplum müsaade etmez. aşık olsa da aşkını yaşayamaz..adı çıkar sonra mazaalah. elini tutarsa, öptürürse kendini...töbe haşa..allah sonumuzu hayır etsin kızlarıdır bunlar. sevmekle, aşık olmakla, içi gitmekle alakası yoktur, olmamıştır..
erkeğin önce yanağını uzatıp sonra bir anda yüzünü çevirmesiyle tuzağa düşmüş kız da olabilir efendim *
küstah ve dürüst kızdır.
istediğini yapan kızdır. aferin onadır *
(bkz: beni kategorize etme)
(bkz: hızlı ve öfkeli)
open kızdır. *
Millet bu tipteki kızlara direk kaşar yakıştırmasını yapar ama sonra başlar türk kızları rahat değil, çok nazlılar, yatak muhabetinde çok kasıyorlar... ee güzel kardeşim sen ilk gün öpüşen kıza götür, yarrabbi şükür mantığında bakarsan kızlarda daha dikkatli, daha nazlı, elde edilmesi daha zor olurlar, o yüzden normaldir diyorum ben ilk gün öpüşen kıza.
uzunca süre birbirini tanıyıp aralarındaki ilişkinin adını koymayı yeni başarmış bir çiftin olağan ilk buluşmasında artık sevgilisi olan erkeği öpen kız olabilir. normaldir, uzun zaman aklındakileri bir düzene koymaya çalışmıştır, belki bu anı beklemektedir, içinden gelmiştir, öpmüştür.

ayrıca bunlar bir parkta buluşmuşlarsa onları kesen zıpkın abazanlara ne bakıyon lan diye tepki verebilirler, fevridirler...
aklına eseni yapan kızdır. içinden geldiği gibi davranarak en büyük samimiyeti gösterendir. karşısındaki erkeğin cesaret edemeyecepği şeye cesaret eden kız olma olasığı da yüksektir. karşılıklı paslaşmalardan sıkılmıştır, artık burasına kadar gelmiştir.* * zaten sevgili olmuşlarsa kızın da oğlanın da artık bekleyeceği bir şey yoktur. ancak karşısındaki insanın bu noktadan sonra ona ne gözle bakacağı ve ondan istifade etmeye çalışıp çalışmayacağı da önemlidir. zira bu eylemi pervasızca gerçekleştiren kıza karşı "genel verici" gözüyle bakacak erkek çoktur. ayrıca öpeceği kurbağayı iyi seçmesi daha bir mühimdir.
nerden öptüğü önemli olan kızdır. ayrıca sevgili olmuşsa zaten bir samimiyet vardır, "ilk buluşmada öptün lenn! kötü kadın, haa puuuu!" demek de son derece komiktir.
sevgilisini kafasına estiğinde piç gibi ortada bırakan kızdan daha hayırlı kızdır.
gidip de gelmemek, gelip de görmemek var diyen kızdır. yemeğin en güzel yerini sona bırakıp el yıkamaya gittiğinde, garson tarafından alındığını görmüştür ya da kır lokantasında yemeğini kedi kapmıştır. bu da ona ders olmuştur.
belki de bir ömrü birlikte geçirmek isteyeceğiniz kızdır.
kızın öptüğü erkek de karşılık veriyorsa ve olumsuz eleştiriyorsa kızdan önce erkekte sorun aranmalı.
kız öperse o...u, erkek öperse playboy gibi kategorize etmekten daha güzel birşey.
geberesice kızdır. atın bunu! yakın bunu!
cesur, aklı başında, tabularını kırmış, büyük ihtimalle eğitimli ve kendine güvenen kız modelidir. aylarca buluşup elini bile tutturmayan, öpünce olay yaratan kız modelinden kat kat daha sevilesidir.
özlemini sözlerle değil, dokunarak anlatan karizmatik kızdır.
hayatında ilk kez öpüşüyo olabilir.dayanamamıştır artık.
karşı taraf ona güven vermişse sıcak kanlılığıyla ona cevap veren kızdır.böyle bir yâri kaçırmamak gerekir...
oğlan emre altuğ veya benzeri ise normaldir.
sevgilisi olmayan bir insanın "ulan millet buluyor, hem de neler çıkıyor arkadaş ya!" ünlemini vereceği, garip durum.
kısa sürecek bir beraberliğin tohumlarını atcak kızdır.
şehvetten kudurmuş görür görmez sevgiliye yapışmış azgın kızdır. az görülür diyen tüm erkekler en az bir kez karşılaşmıştır. doğaldır...

(bkz: hormonların ne zaman pik yapacağı belli olmaz)