bugün

ağzı yiyilesi erkektir. uyutur, büyütür, kaf dağının ardına yürütür. eşsiz ayakkabıyı ayağa giydirip rengarenk kırlarda gezdirir. çikolata kaplı evde sevişir, kirli çamaşırları bulutlarda kurutur. onu bana bulanın kırk yıl kölesi olabilirim.
Muhtemelen okurken uyuya kalır. Sevsinler onu.
Önce uygun kıyafetler giyilir yada hiç giyilmez. Kucağa yatırılır ve kırmızı jartiyerli kızın hiyakesi anlatılır. Eller tüm masal boyunca sevgilinin saçlarıyla oynar. Masal bitince kız amnından ( yazım yanlışı yok ) öpülür. Yanına uzanıp huşu içinde uyunur.
o yaştaki sevgiliyi nedcen hiç yakışıyormu sana diye uyarılması gerekir. kızın babası ben 12 yasındaki ağabeyi ortalıgı karıştırabilir.
değerlidir.
masal okumadımda doğaçlama anlatmışlığım var. nasıl saçmalardım belli değil.*
"seni seviyorum, asla terk bırakmayacağım" diyen erkek de olabilir aynı kapıya çıkar.
Uyutmayi coktan kafaya koymustur sizi.Ayakta da uyutuyo olmasin? Dikkat etmek lazim.
oldu olacak parmağımı da ısırsın bakayım dişleri çıkmış mı. öyle romantizm mi olurmuş, masaldan daha önemli konular var. *
Benim.

Eski sevgilime bazen ezberden masallar anlatırdım, bazen de uydururdum.

Sonuç, koca bir hiç.
Güldürmüştür.
Bende de vardı aynı modelden. Ama bozuldu.
Eski sevgilim bazen ezberden bazen uydurma masallar anlardi. Sonuc kucucuk bir hic.
Bir erkek planlamam kafamda ama bu özellik olmalı bak, o kesin. Fedakar erkektir.
başlığa bak.. gece gece yalnız olanları üzüyor..
eger "ben masal bilmem yiea" demeyip, bir sekilde kitap veya telefon yardimi ile masal bulup okumus ise tebrik edilesi erkek turudur.

not: turunun son ornegi olabilirdir.
sevgilisi kızıdır büyük ihtimalle. onu uyutmak için masal okuyordur.
yaranamayacak erkektir. zira kiz "bana masal okuma dogrulari soyle" diyecektir.
evet benim sevgilimdir. ama okumaz anlatır götünden çok şahane masallar uydurabilir.
- ondan sonra ahmet'lerle gece halı sahaya gittik.
+ dün gece o kadınla buluştuğunu biliyorum! Sen bana masal mı anlatıyorsun rıfkı!?
- ne masalı ya!*
romantik erkektir. yurtta oda arkadaşımın vardı böyle bir sevgilisi telefondan sevgilisi masal anlatırdı uyuyakalırdı kız. arada gider bende dinlemeye çalışırdım. bize nerdaa efenim bizim herif bir iyi geceler mesajını çok görürdü hala görüyor bak insan bir iyi geceler böceğim der de mi nerdaa bize öyle romantik tipler. bak masal anlatmayı geçtim iyi geceler prensesimi geçtim iyi geceler böceğim de lan!!!
Gereksiz erkek. Masal uydurabiliyorsan ne ala, okumak ney lan. Ağda da yap elin değmişken.
Masalı baba kızına okur.
Tabi türk erkeği sadece bazı aşamalarda romantik ve insan gibi davranabildiği için bu uygulamalar her modelde olmuyor .
bir kıza hem baba hem arkadaş hem de sevgili olmayı başarabilmiş ve büyük bir ihtimal ölene dek o kadının sıcak kollarında yaşayacak olan hayalimsi ama var olan erkektir. okumak yerine kendi bilim kurgu zekasını ortaya çıkarması daha makuldür.
benim. kimi zaman okurdum, kimi zaman uydururdum.

hatta sonra birer saatlik ses kayıtları yapıp göndermeye başlamıştım fon müziği eşliğinde.

en sonunda abartıp bir roman yazdım, kaydediyordum sürpriz olsun diye. terk edildim, o da öyle kaldı işte.