bugün

kızın güvenini kaybeden pısırık erkektir.

kimse kusura bakmasında o kız sana nasıl güvensiz bu saatten sonra.

adamların elinde bıçakta olsa silahta olsa hatta 20 kişi bile olsalar sen kız arkadaşına laf atan o hödüklere haddini bildirmek için tavrını koyacaksın. sonra dayak yesen bile kızın kalbini kazanmış olursun.
Ibnedir. Ne diyon yarram diye karsidakine girilmelidir.
güven sorunu yaşıyan, güçsüzlüğünü kabul eden erkek tiplemesi.
bakılacak tipi olan kızı ele avuca sokamamış aptal aşık erkek tipidir. tuhaf bir şekilde çaresizdir. ağzına iki tane çakamamıştır. içinden haklılar ne yapayım ulan der.
Mehmet günsur kıvamında, burak aksak zekasında olsa da bırakılması gereken tiptir. Gitsin evde örgü örsündür. Konu komşuya güne gitsindir. Hatta ölsündür ya.
muhtemelen hatunu ponpalamak için takılan erkektir.
Bodyguard değildir. Iki minciracam biraz yalayacam diye risk almaz.
Vurduruyordur. Yok lan bu başka entry de olmalıydı.
Utanan erkektir böyle laf atılacak bir kız arkadaşı olmasından.
o kızı kaybedecek erkektir. erkek dediğin sevgilisine laf atılınca, laf atanlara haddini bildirmelidir. dayak yeme pahasına da olsa.
sanki doğru gibi yapan erkektir. laf atıldığı için uğruna 3 tane tinerci kılıklıya dalıp şaftı kaydırdıktan 1 sene sonra terk edilen birinin tecrübeleri konuşuyor oğlum. şimdi düşünüyorum, o ibnelerden birinde bıçak olsaydı, tutup olmadık bir tarafıma saplayıp oracıkta öldürseydi beni değecek miydi? değmeyecekti tabi anasını avradını sikeyim.
3-4 orospu çocuğu karşısında başını öne eğendir. Yanındaki kadın ona güvenir her konuda. Bu 2 tane mına koduğum gördüğünde "duyma duyma" der. Erkek diye de geçinir bu tipler.TTipini siktiklerim.
penisi öne eğik olan erkektir.
en iyisini yapan erkektir .Amk sanki karısı yarın terketmeyeceği ne malum amk kezbanlarına yüz vermeyin ya yeter amk yeter .
Suç Önce Sevgilide Aranmalıdır. Sevgili Yanında hal ve hareketlerine dikkat edecek. Etmemiştir ki atmışlardır. Öyle her öne gelen kadına yanında erkek varken kimse laf atmaz. Zira Ortalık Am kaynıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=X9W74aXLTLU
gavat filan değildir. sevgilinin yanında 8 kişiden dayak yemek, kızın sizi öyle görmesi gerçekten çok onur kırıcı. adama siktir çekip başını öne eğebilirsin.
Teşekkür ederim çok naziksiniz diyen erkekten daha az pezevenk erkektir.
Karısına laf atılınca başını öne eğen erkek gibi pısırık ve korkak değildir. Tecrübe konuşuyor, on kişiye saldırdım bıçağı yedim, iki sene sonra da ayrıldık buyur bakalım ya bacağım değilde öldürücü bı yerime görseydi bıçak degecekmıydı elin kaltagı için? Akıllı olmak lazım derim.
erkektir ama korkaktır.
s.kmeye çalıştığın kız için asla ama asla kavgaya değmez. ne edicem amına koyim. he, karındır, nişanlındır orası ayrı. o zaman git analarını s.k orospu çocuklarının. ama sevgili denen tek amacı zikiş olan hatun için değmez.
Başını öne eğmesin de tabi ki sanki burada ki herkes terminatör mü? Şans işi. Laf atan gücün yetemeyecek bir insansa kafanı öne eğsen de rezil olursun dayak yersen daha beter rezil olursun. Evlerden Irak.