bugün

KAZAK, hırka da örebilen kızdır.

Tebrik edilesidir.
Hobilerim arasında sevgililerime atkı örmek bulunmaktadır. Atkı ördürmeyi seven beyler takip.
Kaybedilmemesi gereken kizdir bas taci edilmelidir.
Geçen kış ören ve halihazırda sevgilim olan kızdır. Elleri öpülesi çok yaşasın. Götü bi kurtarim basıcam nikahı.
Keramet atkıda olsaydı bu kadar insan aldatılmış mı olurdu ?
vallaha benim kızda ördü ama şal tercih ediyorum.tarzım değil.
Atkıyı bitirince çoraba geçmek konusunda tereddüt etmezdim şahsen.. Dikkatli olmak lazım.
Kulağında kulaklık takılı rock müzik dinlerken elinde iğne iplikle örgü ören, atkı, bere ören kız. işte budur be evlenilecek kadın modeli.
candır, en sevdiğimdir, hediyelerden en samimi, en sıcak olanıdır. daha doğrusu böyle bir kızın hayatınızda olması başlı başına bir hediyedir zaten.
Eğlenilecek kızdır.
Sevgilim degildi ama yakın bir arkadasım örmüstü. Ipini ben almistim 13,5 tl vermistim ve bi boka benzememisti. Gavat kız.
O kız var ya o kız o kıza kurban olunur be..Ben de o şanslı tayfadanım..
Uğraşacak daha önemli bir işi olmayan kızdır.
El emeğiyle hediye yapılır anlarım, özel bi şeydir, kendi yaratıyordur dışarıda bulması mümkün değildir ama atkıyı bir çok yerden bi çok model arasından seçip alabilir. O atkıyı örmek için bir kaç gün uğraşması mı sevgisini gösteriyo? Hayır, düşünüp alması da aynı sevgiyi gösterebilir. Yoksa bi kızın atkı örmesini anaç hareketler bağlamında değerlendirdiğinizden mi etkileniyorsunuz? Bana göre asla vakit harcanmayacak bir şeydir.
aynı haltı ben yedim. ayrılalı 3 yıl oldu adam hala yeni sevgilisi elinde boynunda benim ördüğüm atkı. bu ne tezatlıktır. duydum ki yeni sevgilisi o atkıdan nefret ediyomus ama hıyar sevgilisi inatla sadece o atkıyo takıyo. gariban kız. ah keşke kızda beni tanısaydıda cocugun bana olan askını anlasaydı. haspam küçük kevaşe.
Nüfus cüzdanı alınıp evlilik işlemlerinin başlaması gerekir ...
(bkz: iç ısıtan detaylar)
Çok elzem bir davranıştır.
kesip attığı tırnağı dahi yiyeceğim kızdır.
fakirdir, kezbandır.

git güzel bir kaliteli kaşkol al o ne öyle fakir işi.
Örse ne olur kıymet bilmezler bu erkekler.
Sevgilisini gerçekten düşünen kızdır. Yenilesicedir.
Bir zamanlar benim sevgilimdi kendisi.

Kendi gitti atkısı kaldı.

Kendi sıcaklığını atkısı aratmamaya çalışıyor.
Atkı bitmeden ayrılmakta vardır işin ucunda.
seven kızdır, sevilmelidir.
Benim sevgilimdir. Atkı ayrılık getirir falan diyorlar. Doğru olabilir. Atkıyı ördü. Veremeden benden ayrıldı saçma sapan bir kavga yüzünden ama ayrıldıktan 1 saat sonra beni arayıp ağlayarak özür diledi. Bakalım.