bugün

sevgilisinden yeni ayrılan kızın iletisidir efendim.
genellikle sosyal mesaj içerikli olan bu iletiler buram buram "demet akalın ve serdar ortaç" kokar.
örneklendirmek gerekirse...
gerekti:

"işim olmaz benden de güzeli yok"

"seni çöpe atacağım poşete yazık"

" 3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen kalan 2 kuruşa seni satar."

" geldiğin gibi git."

"sorun şehirler de değildi, biz tam yalandık" *

türevleri olan iletiler, erkek bünyesinin ayrılık kararını doğrular niteliktedir.
- bu erkeklerin hepsi salak.
beni öldürmeyen herşey güçlendirir.
-binlerce dansöz var.(bunu ileti olarak giren kız var)
bağlanma sorunu varsa eğer;
- oh buda bitti.
son sevgilimden ayrıldıktan sonraki iletisi:
"bekarlık sultanlık, alayına bakarım."
(bkz: true story)
beni kaybeden üzülsün,
giden gitmiştir gittiyse bitmiştir miy miy miy..
her türk kadını hayatının bir bölümünü buda olarak geçirmiştir; çünkü mutlaka hayatının bir bölümünde öküze tapmışlığı vardır.
Sıradaki..
(bkz: kaşarlık sultanlıktır)
(bkz: anan xd)
(bkz: biz tam yalandık)
biz ikimiz çaydanlık gibiyiz. ben üstüyüm, sen altı. hani büyüksün ya. ama koca bir farkımız var! ben sensiz de demlenirim. ama sen bensiz ancak su kaynatırsın. *
ne yazarsa yazsın her şey biten ilişkiyle ilgili sanılacaktır.

allah belamı versin diyorum bak yeminle yakın bir arkadaşım sırf bu yüzden msne ve face e girmiyor ayrıldı ayrılalı. 2 ay oldu. diğer msn adresimin şifresini verdim de arada girip ordan chatleşiyoruz.

düşman başına.
SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum... simdii Bana söylermisn.. bi hıyarın eksikliği bu kadar mı belli olur.
genelde güçlü görünmeye çalıştıkları iletilerdir." elimi sallasam ellisi, yıkılmadım ayaktayım, beni kaybettin sen düşün, beni haketmiyosun naletolsun sana" kokan iletilerdir.
Eski sevgilimi başkalarıyla görünce üzülmüyorum. Annem hep eski oyuncaklarımı onları alamayacak olan çocuklara vermemi tembihlerdi...
zaten bana efes içtirecek sevgili değil, nefes aldıracak sevgili lazım.
son bir kıyak bu da benden sana kocaman kocaman öpüyorum.
alternatif olarak;
kafana göre takıl, dönmüyorum.
"giden gitmiştir gittiği an bitmiştir ben gideni değil, giden beni kaybetmiştir giden gider benim dünyam hep döner."
*
bunu iletisine kadar yazıyorsa popüler kültür meraklısı kızdır. o halde:
günaydın gittim ben, senden çok var vesair şarkı sözleri içeren iletidir yazdığı.
"giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir gideni ben değil giden beni kaybetmiştir" gibi direk götü tavana değdirmeye yönelik ergen tripleri.
"kimine göre yalanım kimine göre adamım, kimse kusura bakmasın adamına göre adamım." oldukça sık kullanılan bir cümledir.
(bkz: ağlıyorum kimse yazmasın)
"iki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze,
bundandır böyle dibe vuruşumuz"

edit: güzel şarkı ve güzel sözlerdir....