bugün

Özellikle kızlar twitter dan laf Çakıp durmayın, yormayın kendinizi. hiÇ tenasül uzvumuzda olmuyor zira.
ayrılmayın, net!

sonra(yeni sevgili bulana kadar olan dönem) başınızı (-her ikisini de-) duvarlara vuracaksınız!

ps: ayrılıklarda pişman olan taraf genellikle erkeklerdir.
Ayrılmayın !ota boka kavga etmeyin azcık birbirinize anlayışlı saygılı olun.kolay mı bir ilişkiyi yürütmek birini tanımak,sevmeye çalışmak çok zor bulmuşken kıçınızda kurt mu var da ayrılıyorsunuz.
sonradan ağlayıp zırlıcaksan 5 kere daha düşün. yok bu bana göre değil cidden,alıştım, güzel anılarımız oldu özlerim belki ama ayrı dünyaların insanıyız diyosan sen bilirsin. bu arada hata yaptıysa da güzelim ilişkiyi belki de basit olan bi hata için bitirme ama aldattıysa işte o affedilmez.
öncesinden başka bir sevgili yapın. tedbirli olmakta fayda var.

(bkz:  aldatmak)
Sakın Unutma o daha iyilerine layık.
Sakın unutma sen daha iyilerine layıksın.
bahananelerle gecistirmeyin, durust olun ayrilmak istediginizi soyleyin yeterli olacaktir.
yeni sevgili bulupta ayrılın.
Yalnızlığın gerçek yüzünü görünce hayatın aslında ne kadar farklı olduğunu göreceğiz zamandır. ayrılmayın sevin.
yüz yüze ayrılacaksanız ve bir mekanda oturacaksanız vereceğiniz siparişe dikkat edin. lekesi çıkmayan yiyecek içecek sipariş etmenizi önermem. benim tavsiyem su sipariş edin su temizdir. güneşin altında 1-2 saate kurur. yok illa ben kırmızı şarap içeceğim diyenlerdenseniz. şöyle bir tavsiyem daha var: yedek t-shirt yada gömlek.
Geri dönmeyi aklınızdan çıkarın. Bir kere biter bir ilişki. Karşınızdaki oyuncak değil unutmayın. Ona göre ayrılın.
çivi çiviyi söker mantığıyla davranmayın. özellikle de siz beyler. ilişkiye az biraz saygınız olsun. ertesi gün başka kızlara yavşamaya başlamayın hemen.
yenisini bulmadan ayrılmasınlar.
Ayrılın.
Her an donecekmissin gibi ayrıl ,bi daha gorusmeyeceksin gibi tavır yap...
hemen yenisini bulun.
Mutlak olarak eksileri ve artıları iyice tartmalarıdır.
Pisman olacaksaniz hic ayrilmayin. Emin olana kadar sabredin. Sonradan geri donmek isteyip gururunuzu yok saymayin.
iyi düşün karar ver uzatma fazla.
sevgiliniz ağlayacak bir omuz ararsa,

gerekli yönlendirmeleri yapın.

omuzlarımda hepsine yetecek kadar yer var.
en etkili bedduaları öğrenin.
bin bir turlu bahaneler uydurmaya gerek yok. "adam"olun ve durustce ayrilmak istediginizi soyleyin.
Seviyorsan; ayrılma çabala.
Seviyorsanız ayrılmayın sonra üzülen taraf oluyoruz mal gibi.
güncel Önemli Başlıklar