Ya unutamamis ya da yedekler arasinda birinci sirada yer alan kisiye atan kizdir. Yeni sevgilisiyle yasadigi bir kavga neticesinde ilk mesaj attigi kisiyse sahada yeri hazirdir bu arkadasin. Yaziktir, madem eskisiyle konusacaksin, yenisini bitir oyle yap yahu.
her ne durum söz konusu olursa olsun erkeğe karşı yapabilecek en onur kırıcı davranışı sergilemiş ve en büyük şerefsizliği yapmış olan kızdır.
avrupalı, rus, iskandinav kızı rahat abi! diyen türk erkeği için bu durum sorun teşkil etmez diye düşünen kızdır. rahatdır abi.

edit: başlıkta 'türk' yokmuş. halbuki o kadar alışmıştık ki..
elde olmayanın verdiği çekicilikdir.*
sevgilisi varken eski sevgilisi ile mesajlaşan erkek kadar suçlu kızdır.
hele bir de yeni sevgili aşıksa deliler gibi, ve haberi olduysa ayrılamayıp acılar çekecektir bu gerçeği bile bile...
o kızın yeni sevgilisi benim arkadaşımsa ve ben bunu biliyosam, hemcinsim demem o kızın ağzını burnunu dağıtırım.
kimsenin kimseyi kandırmaya hakkı yoktur, ama misilleme varsa işler değişir.
(bkz: biri sağ cebime diğeri sol cebime)
kavga çıkarmak isteyen kızdır. deli midir nedir. kaşınıyo kaşınıyo.
an itibariyle ilişki yaşadığı sevgiliyi çileden cıkaracak kızdır.
eski sevgilisiyle arkadaş kalan kızdır.
kızların her zamanki garantici(!) hareketidir. her zaman elinde bir tane bulundurmasa duramaz.
--spoiler--
karı kısmı maymun gibidir; bi dalı tutmadan diğerini bırakmaz.
--spoiler--

yukarı kastilya atasözü.
aldatırken sevgilisine seni seviyorum diye mesaj atan kız kadar acımasız olmayandır. o kadar acımasız ki, iki kişiyi de nasıl üzdüğünün farkında...