bugün

saatlerce bir şeyleri anlattıktan sonra hala sana aynı cümleyi kuran anlattıklarını anlamayan varlıklardır.

(bkz: tek hücreli)
Sebebi ve bahanesi az olup tek çıkış yolunu burdan bulan erkek.
(bkz: sözlükte kız olduğunu belli etmenin yolları)
(bkz: sözlük baştan çıkarıyor)
(bkz: sevgilisini bkz ile aldattı)
(bkz: entry ile yatakta basıldı)
(bkz: moderasyondan yazara gangbang)
+abi senin manita yazar olmuş.
-olsun aga. yazsın. iyi yazar benim hatun...
+aga! sözlükteki herkese bir güzel veriyomuş.
-yemini bozduuum ulllleeyyynnnn neclaaa öldün lan senn!!! !'^+%&&:...........
+aga dur lan vurma. aha öldü. aga vurma öldü kız lan.
-!'^'+'^%............
+kız herkese ayar veriyomuş diycektim.
-o.ç. niye baştan söylemiyosun!
necla hayatım kalk ben aslında vurmak istemedim. neclaa.. necla... öldü mü lan bu? neclaa...
edit: (bkz: sndn ayrlyrm)
neyi kaybettiğini geç anlayan ve anlayınca çok pişman olan karaktersiz karakterdir.
SEVGiLiSi iNCi SÖZLÜKTE YAZAR OLDUYSA HAKLIDIR.
hiç bir zaman sevgili olamayan, sözde sevgili gibi takınmış, güvenden yoksun ve herkesi kendi gibi bilen kişidir. kendi kaybeder her zaman.
kendine güveni olmayan; kompleksli erkektir...

şimdi burada, hırsızın hiç mi suçu yok demek lazım!? tabiki var! suçun sunturlusu esas onda... eh be yazar kızım, evladım "her günah papaza söylenmez" diye bir söz vardır hiç duymadın mı? ne söylüyorsun sen de! uyuyan yılanı uyandırıyorsun... bırak nereden duyacak sen söylemezsen. diğer bir deyim ile bu durum "dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" hadi geçmiş olsun artık... iç üzerine bir bardak soğuk suyu mis gibi ohhh... giden gitmiş kalan sağlar bizimdir... * *
(bkz: oltami attim bekliyorum) .
aslında hiç olmayan erkektir.
kendine güvenmeyen pısırık erkeğin tekidir ya da yazma kabiliyeti olmadığından hatununu kıskanıyordur.
belki de bahane arıyordur.

(bkz: dingil)
" - boşanmak istiyorum hakim bey.. "
" - neden yavrum ? "
" - sözlükte yazar olmuş hemde 7. nesil.. "
" - çiftin ayrı gezegenlerde ikamet etmelerine ve çocukların veleyetinin babaya verilmesine karar verilmiştir.. "
sözlükten hatun kaldırmak eylemi yapılırken ( ki yapılıyor ) sevgilisininde arada kaynayacağından korkan erkeğin yapacağıdır.

şu sıralar kendisi haklı gururunu yaşıyor sanırsam.
gerçektir. söz konusu sözlük panpaların olduğu sözlüktür. kız halimle nasıl da o sözlüğe üye olurmuşum? adam gibi uludasğ sözlük yetmiyor muymuş falan filan. (bkz: bsgçk)
(bkz: sözlükte yazmadan uyumayalım)
kıskanç erkektir. tehlikenin farkındadır.