bugün

ben diyeyim de kısmetim artsın. ezik mezik, hiç olmazsa facebook'ta her şeyi beğenirim yani. bu da beni arkadaşlarım arasında saygın biri yapıyor. * *
sözlük yazarlarının itiraflarında günaşırı görülebilen yazarlardır. genelde platonik olabilirler agresif bir yaşam tarzları ve pesimist bir duygu durum halleri vardır. *
--spoiler--
onu çok seviyommmm ancak geri dönemiyommmm, ona bayılıyom ama söyleyemiyom sözlük öhüüüü
--spoiler--
tülaaaaay geri dön nolur burda bize ezik diyolar tülaaaaaaaaay.
burada sevgili arayanları vardır, nasıl bir avamlıksa.
Depresif başlık kısmına katılıyorum. Moral bozucu oluyor.
Benim boyum gibi bir doksan boyu olmayan ve de yakışıklı olmayan yazarlardır. Acıyorum hepsine.
benim lan bu. sen kime acıyorsun olm. şu an çok pis sinirlendim amk.
ilk defa @2 olta atmış.
düşene bir tekemede biz vuralım başlığı değil mi bu ?
Ezik olmanın sevgililik ilişkisine engel olarak yorumlanması bana şaşırtıcı geliyor bence aksine ezik olmak sevgililik ilişkisini kolaylaştırıyor çünkü kadınlar çoğunlukla sevgili değil köle arıyor.
sevgilisi olmayan ezik yazar oluyor da sevgilisi olup da onun kadrini kıymetini bilemeyen ezik yazarlara ne demeli dememize neden olan tespittir.
benim var ama olmayan arkadaşlara destek vermek istediğim için burdayım. ühü.
9 Mayıs gününe annesiz , 20 haziran gününe babasız girmeyiz inşallah. gerçi annenizi/babanızı gönülden sevdikten sonra böyle günlerin anlamı da kalmıyor çünkü sadece bir gün değil her gün onları hatırlamalıyız. 14 şubat sevgililer günü saçmalığı da neymiş? annesi veya babası vefat etmiş olan kardeşlerimin de başı sağ olsun.
Çok eziğim yok mu bir gülücük gönderen?