bugün

Doktor ya da muhendis mi?
Daha önce tabiiki olmuş olmak üzere şuanlık benim içinde olduğum erkek modelidir. 25 hatta 30 yaşını geçtilten sonra hayat çok zor eğer halen daha öyle devam ediyorsanız o yaşa kadar.
Bu benim amk.

Ustelik tipsizde değilim.
(bkz: efendim)
benim usul usul gelmemi bekleyen erkektir.
Amk sevgilisi olanların.
3-4 tane fakbadisi olmadığını nerden biliyorsunuz. sevgililik şu zamanda gereksiz bir külfet haline gelmedi mi artık?
benimdir. yıllardan beri kimse yok hayatımda. Artık istediğim halde olmuyor. it kopuk bir piç veya yavşak concon bir meriç olmadıkça kızlarla ilişki yaşanmıyor demek ki.
Belli bir yaştan sonra kafası sevgililik olayını götürmeyen erkektir.

Ha birde yakınlaştığı kişiler yaş itibari ile can kurtaran simiti gibi görür bu erkeği, hemen evlenelim bilmem ne triplerine girer.

Kendi kendine takılan ve bununla mutlu olan erkektir.
Akplidir.
Sevgilisi olmayan erkek konu aç sorunsalını yaşamaz şanslıdır.
sevgilisi olmayip, sevdigi birinin olabilme imkani olan erkektir. zarar gelmez.
Turkiyede sevgililik bir kurum haline geldi bunu görmek gerekiyor.

Tespihinin tanesi olaydım hep yaninda kalaydım diye bir cümleyi samimiyetle söyleyecek bir kız çıksın biz onun için canımızı verelim.
yaz, lord marcus amoralist primses.
Doğru insanı bulamamış elemandır, belki de aramıyordur. hayırlısı olsundur.
şanslı erkektir. olunca da bir bok olmuyor zaten.

yakın erkek arkadaşları konusunda uyarınca, sevgiliniz tarafından sözlü saldırıya falan uğrayabiliyorsunuz. iyi niyetiniz suistimal edilebiliyor.
çok şanslı erkektir, sorumluluğu yoktur, trip yeme derdi yoktur, özgürdür, istediği yeri gezip tozar, karışanıda yoktur.

not: kıskandığım doğdurudur.
Bir kadın ne ister?

Evvela bunlar üzerine düşünür aklı başında olan bir erkek.

Kadın dediğin bir takım beklentilere sahip olur, mutlaka hepsi karşılanmalıdır diye bir iddiam yok ama asgari ölçüde bile bunları yerine getirebilmek büyük bir fedakarlik gerektirir.

Sevgiliye ilgi göstermek, önem vermek, zaman ayırmak, mutluluğu için çaba sarfetmek, buluşmak, saatini, hayatını ona göre düzenlemek. Msj attiginda cevap vermek aradığında konuşmak, senin msj atmanı aramanı beklemesi, falandı filandı.

Kolay değil arkadaşlar. Hele ki insanlarla konuşacak, paylaşacak bir şeyinizin kalmadığını düşündüģınüz bir zamanda çok daha zordur.

Bilemiyorum.
Sevmek en kolay şeydir bence. Sevmek işten değildir. Sevginiz sayesinde büyük bir şair bile olabilirsiniz.

Mesele sevgili olabilmekteki hünerinizdir. Layikıyla sevgili olacağınıza inancınız yoksa hiçbir şeyin önemi de yok demektir.
benim. yokluğunu hiç hissetmedim. yaşıtlarım hep kız muhabbeti yaparken ben onları dinlerdim hep. şu moda girerim muhtemelen, şimdi kızı bulduk, kabul etti tamam. ee sonra? oldu bitti yani bu kadar bütün istek mistek gidiyor bende. bazı insanlar aşık olamama durumundan muzdaripmiş sanırım bende bundan var.
sevgilisi olan erkek sayısından daha fazladır.
Vaktim yok.
vaktim yok.
allah izin verirse çap düşünüyorum. ortalamamı en azından şimdiki halinde tutmam gerek.
öte yandan aöf tarih de okuyorum. kalan vaktimde de fransızca çalışıp arkadaşla buluşuyorum ya da vapura falan biniyorum.

kitabımı da metroda okuyorum düşünün. sevgilisi olanların pek çok şeye vakit bulamadığı ortada.
Benimdir. Mutsuzum bu yüzden.
Ben Yağmur'u seviyorum ama.
sevişmeyen erkek demek değildir.
bütün kızlar onundur. hatta orospu ruhlu olduğu için sevgilisiyle sevişmeyip, sevgilisi olmayan kalın penisli adamlara meyleden kızlara tesadüf eden erkektir de aynı zamanda.