bugün

eve gidince ne var ne yok götüren hasta tiplerdir.
sağlıklı yaşamla bozmuş gereksiz bünye. yada -muş -mış gibi yaparaktan hava atmaya çalışıyordur. ayrıca (bkz: bunu yapan insan olamaz)
eğer kebabın yanında salata gelmemişse, o 53 kalorilik salatasından da olacak kızdır.
et yememesinin sebebini hayvan sevgisiyle dolu olmasina baglayan , aslinda basbaya vejeteryan olan kiz .
muhtemelen kilolu olan kızdır. sevgilisine su içsem yarıyor mesajı vermeye çalışmaktadır. halbuki normal bir gün içinde en az 8 öğün yemek yemektedir.
sevgilisinin cebini düşünen kızdır. bu dünyada, yüzsüz ve arsızların değeri olduğunu kavrayamamıştır daha.
"rejimdeyim, değilsem de bile genelde az yerim" imajını yansıtmaya çalısan; salatasının yanında diet cola olan, üstüne de tereyaglı künefeyi götürebilen kızdır.

etten bıkmış, tiksinmiş kız da olabilir.

"ben bilmediğim yerden et yemem" diyen çok bilmiş kız da olabilir.

olabilir de olabilir... bu kız milletini anlamak zordur, sınıflara bile ayıramıyorum artık...
"ıyy, yaglı yaglı örg" diyen kız tipidir. ana karnından fastfood zinciriyle dogmu$tur.
sevgilisi fosur fosur uyurken spora gitmesi muhtemel bunyedir.
sevgilisinin yanında yemek yemekten utanan tiptir. evlense ölecek demekki açlıktan. halbuki yemek yemek, tuvalete gitmek, osurmak, geyirmek, burnunu karıştırmak bunlar insan doğasında olan şeylerdir garip bişey yok.
soğan salatası yemesi tavsiye edilen kızdır. *
merak üzerine tanıdığım erkeklere sorarak %90 oranında tercih edilmediğini öğrendiğim kız tipidir.
böyle yemeye devam ederse kabız olacak kızdır.
büyük ihtimalle vejeteryan ya da yabancı olan kızdır zira vejeteryan/yabancı olmayıp kebaba karşı koyabilecek bir insan evladı olduğunu sanmıyorum.
sevgilisinin içten içten kendisine acıdığı kızdır. her daim rejimdedir, dötüm başım büyümesin diye mis gibi kebaba bakakalmayı yeğler. yemegin salcalisi kadinin kalcalisi anlayısını kavrayamamıştır.
evde yemiş kızdır. bu yüzden çok da aç değildir, ama tam olarak tok da değildir. sevgilisi yerken o da biraz atıştırmak istemiştir.
masrafsız kız modelidir. helal olsun.. onun yiyeceği paraya ben bir künefe indiririm mideme, hem kilo kızlara hiç yakışmıyor.
atalarımızın et giren yere dert girmez vecizesi hatırlatılmalıdır bu kızlara.
sevgilisin salata yiyerek aslında canının yarrock cektiğini anlatmaya calışan kız.
muhtemelen diyet yapan kızdır, sevgilisi kebapları götürürken ağzının suyunun akma ihtimali yüksek olan kişidir.
telefonda sevgilisinin "danaam benim" şeklinde dalgalarına maruz kalmış veya gün içerisinde sevgilisinin "şu sıralar kilo aldın bak" , " az ye az" dediğini duymuş olan kızın, sevgilisine ne kadar iradeli olduğunu gösterdiği, bi taraftanda sevgiliye vicdan azabı çektirmesine olanak sağlayan durumdur.
(bkz: benden mi bahsettiniz)
normal kızdır. sağlığını düşünen kızdır. vejeteryan da olabilir bu kız kişisi.
salatasında beyaz et bulunan hatundur, kebabı öğlen yemeklerinde tercih eden hatundur..
en mantıklısını yapan kızdır. zira sevgilisine ayak uydurup homini gırtlak yerse zaten şişmanladığı için bir ay sonunda terk edilecektir.
(bkz: bu erkeklerde hiçbir şeyden memnun olmuyorlar canım)
(bkz: biz farklı dünyaların insanıyız)**
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar