bugün

Su ile birlikte araya kaçan baklavaların söylenmesinin unutulduğuna kanaat getirdiğim bahanemsi.
(bkz: sismanların gereksiz savunma yontemleri)
(bkz: ben sisman degilim kemiklerim iri)
(bkz: tombul)
zayıflayamayan kişilerin buna sebep gösterdikleri saçma durum
burdaki yarma fiili tartışmalıdır.
kastın yaramak ,yani su içmekten yararlanmak olduğu ve başka hiç bir harici şey yemeye ihtiyaç duyulmadığı manasına geldiğini iddia edenler olduğu gibi yarılmak, yani su içildiğinde şişman beşerin göbeğinin yarılacak gibi olduğunu zannetmesi şeklinde yorumlayanlarda mevcuttur.
(bkz: yalan)
şişman atasözü.
ne bulsa yiyen,bir oturusta yarım okuz göturen kadınların savunma cümlesi.
(bkz: kendimize söylediğimiz yalanlar)
+günde 2 litre su için diyorlar,vücuda çok faydalıymış,yağları da eritiyormuş..
-ohooo ona bakarsan benim dal gibi olmam lazımdı şekerim,günde 5 litre içiyorum ama bana mısın demiyor!!
+hmmm...

(bkz: vur dedik öldürdün)
+abi su içsem yarıyor ya
-ne kadar içiyorsun ki günde
+10 litre filan
-filler de o kadar içiyor zaten
+ne demek istiyorsun yani
-yoo ben sadece filleri hatırlamak istedim..
(bkz: ben şişman değilim balık etliyim)
bu kişiler 2 porsiyon iskenderi götürürken yanında diet kola içenlerle aynı kişilerdir kanımca.
insan durup duruken su içermi. muhakkak öncesinde görütülen yüyeceklerin etkisiyle ortaya cıkan durumdur.
genelde şişman insanların şişmanlıklarına mazaret olarak gösterdikleri sözdür. ancak bunda doğruluk payı yoktur demek yanlıştır. çünkü gerçekten bazı insanlar metabolizmaları gereği az da yeseler çok da yeseler mütamadiyen kilo alıyorlar. yani bi anlamda su içseler yarıyor.
tulumba tatlısından sonra içilen suyun yaradığı dogrudur
(bkz: nefes alsam yarıyor)
portakal kabuğu aromalı basenlerinin durmadan büyümesinden günahsız h2o'yu sorumlu tutan teyze repliğidir.
genelde benim gibi şişman insanların söyledikleri bahanelerden biridir. bunun nefes alsam yarıyor şeklinde abartılı versiyonları da vardır.
muhtemelen"ama suyu da tankla içiyorum"diye devam edecek cümle*
metabolizması çok yavaş çalışan insanlardır. biraz fazla yerlerse obezite kaçınılmazdır.
yürümekte zorlanıp,istedikleri her yere yuvarlanarak giden insanların söyledikleridir.. içme kardeşim o zamandedirtir..
nasıl bir sudur hala daha çözülemeyen geyik.
bir üst versiyonunda olanlar için;
(bkz: nefes alsam yarıyor)