bugün

testere filmindeki en uygulanabilir ve kolay olan işkence yöntemini hatırlamaya çalışmaya sebep olur.
1) babanız olabilir; "benim gelnim/kızın dünyanın en güzel gelinidir/kızıdır" der, siz de sevgiliniz de öpersiniz babanızın elini.

2) küçük erkek kardeşiniz olabilir; "... ablam gibi kimse yok, ben en çok ... ablamı seviyorum. ... abla dünyada 1 numara" gibi. siz de sevgiliniz de gülersiniz ve tebessümle küçük kardeşinizin yanağından makas alırsınız/başını okşarsınız şefkatle.

3) abiniz olabilir; "bizim haytayı şu dünyada bir sen adam edebildin. kardeşim senden daha güzelini/akıllısını/namuslusunu/ağırbaşlısını/neşelisini/edeplisini/... bulamaz; ne iyi ettin de ailemize geldin." der, siz de sevgiliniz de abinize teşekkür edersiniz.
ve benzeri. ve benzeri.
Gerilerek bir kafanın kendine doğru geldiğini farketmeyen erkek tir...!
kelime-i şahadet yükleniyor...
(bkz: bayıltana kadar dövmek)

(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)

arasındaki ince çizgide gidip gelir.
Sevgili agzini burnunu kirmiyorsa, terk etme sebebidir.
Ağzını ve yüzünü sikme suretiyle cezalandırılacak erkek idir.

En kötü ihtimal götüne ağaç dikip gölgesinde aheste aheste sikilir.
ben:b
sevgili:s
ibne iltifatçı:i

b: hayatım gel şunuda alalım bu sana yakışır
s: aa evet çok güzelmiş bi deniyim (hemen ibne iltifatçı satış elemanı sinsice yaklaşır ve )
i: hanfendi bu kıyafet gayet hoş görünen iri ve dolgun kalçalarınızı ön plana çıkarıp daha dolgun ve çekici kılacaktır.
b: lan sen canına mı susadın göt amın evladı ne demek götü güzel lann
i: tamam abi bişey demedik
s: tamam hayatım kızma lütfen
b: nasıl kızmam hıamına bu memeler varken nasıl götüne güzel der nasıl es geçerrr
i: ??? hönk.
çapınız genişse her defasında tekrarlanacak bir olayın başlangıcının kahramanıdır
(bkz: ben geniş değilim)
(bkz: bana geniş diyemezsiniz)
tanım : güzel/seksi/alımlı kız arkadaşınıza iltifat eden bir insan evladıdır

karıyı aldatır yeni maceralara atılırım.

(bkz: bana kız mı yok)
+deliye döndüm necla dur sözlüğe yazayım.
-ee parayı ödeseydn kasada kala kaldık fikret.
+necla dur 3 artı bir eksi geldi.
-off fikret ya.
güncel Önemli Başlıklar