bugün

+deliye döndüm necla dur sözlüğe yazayım.
-ee parayı ödeseydn kasada kala kaldık fikret.
+necla dur 3 artı bir eksi geldi.
-off fikret ya.
tanım : güzel/seksi/alımlı kız arkadaşınıza iltifat eden bir insan evladıdır

karıyı aldatır yeni maceralara atılırım.

(bkz: bana kız mı yok)
çapınız genişse her defasında tekrarlanacak bir olayın başlangıcının kahramanıdır
(bkz: ben geniş değilim)
(bkz: bana geniş diyemezsiniz)
ben:b
sevgili:s
ibne iltifatçı:i

b: hayatım gel şunuda alalım bu sana yakışır
s: aa evet çok güzelmiş bi deniyim (hemen ibne iltifatçı satış elemanı sinsice yaklaşır ve )
i: hanfendi bu kıyafet gayet hoş görünen iri ve dolgun kalçalarınızı ön plana çıkarıp daha dolgun ve çekici kılacaktır.
b: lan sen canına mı susadın göt amın evladı ne demek götü güzel lann
i: tamam abi bişey demedik
s: tamam hayatım kızma lütfen
b: nasıl kızmam hıamına bu memeler varken nasıl götüne güzel der nasıl es geçerrr
i: ??? hönk.
Ağzını ve yüzünü sikme suretiyle cezalandırılacak erkek idir.

En kötü ihtimal götüne ağaç dikip gölgesinde aheste aheste sikilir.
Sevgili agzini burnunu kirmiyorsa, terk etme sebebidir.
(bkz: bayıltana kadar dövmek)

(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)

arasındaki ince çizgide gidip gelir.
kelime-i şahadet yükleniyor...
Gerilerek bir kafanın kendine doğru geldiğini farketmeyen erkek tir...!
1) babanız olabilir; "benim gelnim/kızın dünyanın en güzel gelinidir/kızıdır" der, siz de sevgiliniz de öpersiniz babanızın elini.

2) küçük erkek kardeşiniz olabilir; "... ablam gibi kimse yok, ben en çok ... ablamı seviyorum. ... abla dünyada 1 numara" gibi. siz de sevgiliniz de gülersiniz ve tebessümle küçük kardeşinizin yanağından makas alırsınız/başını okşarsınız şefkatle.

3) abiniz olabilir; "bizim haytayı şu dünyada bir sen adam edebildin. kardeşim senden daha güzelini/akıllısını/namuslusunu/ağırbaşlısını/neşelisini/edeplisini/... bulamaz; ne iyi ettin de ailemize geldin." der, siz de sevgiliniz de abinize teşekkür edersiniz.
ve benzeri. ve benzeri.
testere filmindeki en uygulanabilir ve kolay olan işkence yöntemini hatırlamaya çalışmaya sebep olur.