bugün

fantezi meselesidir. (bkz: işeme özgürlüğü)
Nefis bir fantezidir.
Sevgiliyi her anlamda, her sıvısıyla kabul etme anlamına gelir. Yere naylon sermeyi unutmuyoruz ama. Evet.
Yerini belirlemektir. Köpekler sıkça yapar. Karekter meselesi.
bir fetişizm modelidir.

çok yapımda rastladım.

güzel olsa gerek. *
Fantazi, fantazidir.
Size ne ulen
paradise05 iğrençlikte sınır tanımıyor

elin ayağın reglin bitti bir de bu başladı değil mi

senin yetiştireceğin nesli anasının amına geri sokmak lazım toplumun salahiyeti için aq
Birincisi sevgili olaylarından uzak durmakta fayda var ikincisi insan oldugunuzu unutmayın üçüncüsü bu terbiyesizligi bi marifetmis gibi gostermeyin.
nasıl bir midesizliktir çözemedim.
(bkz: zall ın adını işeyerek karlara yazmak)
enfeksiyon'a neden olabilecek durumdur... yapmayın!
çok keyifli bir fantezidir. cinsellikte aşağılanma fantezilerine gitmek ilişkiyi daha lezzetli kılar. yeri gelecek erkek, kadının ayakları altında ezilip köpek gibi ne derse yapacak, yeri gelecek kadın erkeğinin önünde diz çökecek.. tabi çoluk çocuk bilmez böyle şeyleri hemen feminenliğe falan bağlarlar, öterler sürekli erkek-kadın eşitliği diye bıdı bıdı yaparlar al sana eşitlik ulan işte. daha ne istiyon hımbıl.

görsel

http://i.hizliresim.com/5M2Z6q.png

http://i.hizliresim.com/Vv6kJV.png

yok iğrençmiş, cart curt kadın da bana aynı şekilde köle muamelesi yapsın çıldırtsın beni. cinsellik bu yahu tadını çıkarın.
fantazi deyip bok yiyecek insalar var .
(bkz: golden shower)
zamaninda üzerime oturup işeyen sevgiliyi hatırlatır. sonra da suratima otururdu. domi dön domiiii

tanim: cok sevgisel içerikli fantezidir.
Herkesin fetişine kimse karışamaz diyerek konuyu geçiyorum, bye.
sıradan bir eylem. sözlüğün daha yaratıcı olmasını beklerdim açıkçası. üzüldüm...
ismi bende gizli olan, türkiye'nin en popüler erkek simalarından birisinin fantezisi ayrıca.

Adam kiminle sevgili olursa sevişirken üstüne işemekten zevk alıyormuş. Baksan herkesin sevdiği, normal biri sanarsın.
eski aile talkshow'cusu aktivitesi.
kırsal alanda vücudunun bir bölgesinde kesik oluştuğu ve herhangi bir pansuman aracı olmadığı için yapılmıştır. başka türlüsü fantezi falan değil bildiğin manyaklık çünkü *

(bkz: yaralı parmağa işemek) *
Arı sokması durumunda başka çareniz yoksa yapacağınız eylemdir.
(bkz: sevgilinin alev alması)
Sicilmadiysa, hic bir onem teskil etmeyen hede.*
+ bizim bi arkadaş vardı. Burdan taylanda gidiyordu lavuk uçakla. Karıyı üzerine işetiyordu, yıkanmadan geri geliyordu.

- edepsiz şerefsizler.
Benim tanımadığım ünlünün fantazisidir. Kim la bu?
(bkz: beyazıt öztürk) (bkz: swh)