bugün

Olmesi uzer tabi ki. insan Evladi oluyor lan basta o insan.
ölse daha iyidir.
kısaca şöyle tanımlayabiliriz:
o kadar çok sevdiğim biri var ki hayatımda onun öldüğünü düşünmek bile gözümden yaş gelmesine yeterli olacak olan bir sevgi bu, onu o kadar çok seviyorum ki ölmeyecekse hayatımda olmamasına razıyım yeter ki bensiz olsa da bir yerlerde yaşadığını bileyim.

tanımı değiştirebilecek edit: çiftler arasındaki sevginin boyutuna göre değişir.
ölürse kendisi için daha iyi olur, çünkü aldatırsa da zaten ölecektir.
an itibariyle esra erol un programında tartışılan konudur.
zira ölmesindense aldatsın daha iyidir. çünkü sevgiliniz sizi aldatsa bile, ölmesine dayanamazsınız. ölmektir ölmek deyip de beylik laflar etmeye gerek yok.
şüphesiz ölmesi daha az üzecektir.
ikisi de ölüme sebeptir.
(bkz: iki ucu boklu değnek)
Aldatması daha iyidir.
önce ölsün. acısını yaşayayım. allahım diyeyim, keşke nefes alıyor olsaydı aldatmış olsa dahi. arada bir uzaktan da olsa göreyim yüzünü * sonra allah dualarımı kabul etsin geri dirilsin aldattığı kişiyle ilişkisine devam etsin. sonra ben kudurayım kafayı yiyeyim. allahım diyeyim bu günleri bana göstereceğine ölseydi daha iyidir hiç değilse beni severken ölmüş olurdu diyeyim. sonra allah dualarımı kabul etsin ve ölsün acısını yaşayayım, allahım diyeyim, keşke nefes alıyor olsaydı aldatmış olsa dahi. arada bir uzaktan da olsa göreyim yüzünü * sonra allah dualarımı kabul etsin geri dirilsin aldattığı kişiyle ilişkisine devam etsin. sonra ben kudurayım kafayı yiyeyim. allahım diyeyim bu günleri bana göstereceğine ölseydi daha iyidir hiç değilse beni severken ölmüş olurdu diyeyim. sonra ölsün acısını ya.. *
aldatırsa unutursun.. unutman için sebebin vardır. ancak ölürse unutamazsın , her gün onun hatıralarıyla yaşarsın.

aldatmak veya aldatılmak gibi aciz ve basit bir durum ölüm gibi bir acıyla kıyaslanamaz...
- neyse ki hayatta, dediğim çok oldu.
başka bi'şey bilmiyorum.

ölmesi, aldatmasından kötüdür. iki durumdan biri açık farkla kötüdür.
http://www.youtube.com/watch?v=0qsungx6DJgnull Gözümün ucuyla
ne ölsün ne de aldatsın.
(bkz: anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı)
(bkz: ne şeytanı göreyim ne salavat getireyim)
biri takdiri ilahi, diğeri ise tarafımca edilen takdir.
bide aldatırken ölmesi var tabi.
ölsün hemde yanarak.
ölmesi daha az üzecektir. zira birisi her insanın başına gelebilen olağan bir durumdur diğeri ise yalnızca orospu evlatlarının yapabileceği karaktersizlik çeşididir.
"Beni aldattı, artık benim için öldü o!." Diyebilecek kız için ikisi de aynı kapıya çıkabilir.
aldatılan arkadaşım keşke ölse demişti. hayatımda bu kadar içten bişey duymamışsam artık ölmesi daha iyi sanırım.
aldatan kız sevgilim olamaz ben bunu nası sevdiğimi zannettim diye üzülürüm. ki sevgilinin ölümü yanında düğün gibidir bu durum.
bir aldatırken ölmesi var bir de öleceğini bile sevgilinin gidip sizi aldatması var. ikiside güzel koyar herhalde.
ölse en azından ayda bi fatiha okunur, aldatırsa ıslah duaları.