bugün

yerine göre küfretmekten ağır bir davranıştır.
(bkz: çok ayıp çok)
bazen dinlememek hiç bişeyin sesini,yön vermek içindeki sese evire çevire.bilmem nerde geçer bu tel.konuşması ama pek bi takdir edilesi harekettir:
k:kadın
e:erkek

k-bıdı bıdıdıbıdıdabdıd
e-hededüde hedödü ama beni düşündün mü
k-düşünmedim,düşünmemde,zaten her an bitirebilirim bu ilişkiyi.
e-demek öyle,bence bu telefon kapandığında bitmiş olucak çoktan.(((burda ahizenin o müthiş sesi çınlar::çat!! ıdıııtttt,,ıdıııdıtdıtıdııdıtdıt)
k-ama ben...(burda da s2m gibi kalan karının şaşkın ve attırılası yüzü)

ohh be,hayat bu!
güzel güzel konusurken bir anda alınganlık yuzunden bir tarafin konusmayi alevlendirmesi sonucu olusan hadise. *
saygısızca bir hareket. adab-ı muaşere kurallarına aykırı bir kere. karşında ki insan senin hayatını öyle ya da böyle, bir şekilde paylaştığın kişi. ne olursa olsun ne kadar sıkılırsan sıkıl ya da ne kadar kızmış olursan ol dinlemek zorundasın çünkü karşında ki ile özel birşeyler yaşıyorsun. gün gelir sende aynı duruma düşebilirsin zira. bu sefer o seni dinlemeyip yüzüne telefonu kapatsa dah mı iyi hissedersin kendini? çok klişe olmakla beraber yazmadan edemeyeceğim "kendine yapılmasını istemediğin bir davranışı başkasına yapma."
* aaa yeter ama tahammul edemicem şalkkk

- alooo alooo yüzüme kapattın he.. görürsün sen

1 saat sonra...

* aşkım neden beni aramıyorsun ben sana naptım

- yüzüme telefon kapattın daha napcaksın laaaaaaan

* aşkımm şaçmalamaaaa şarj bittiiiiii

- Yok artik bizde abarttik ama cikolatasini abarttik ustune kekini kabarttik herkesde yedi!

dedirten başlık
emniyet olarak öncesinde:

-*alo alo aşk..k..m...al..o..aş.---

akabinde:

-aşkım telefon bozuldu çok sinir oldum şuan kapat telefonu duvara fırlatıcam.*
yapılmaması gereken eylemdir. sevgiliyi cok sinirlendiri. ayıptır ayrıca saygısızlıktır.
yanlışlıkla kapama tuşuna basılması sonucu da gerçekleşebilir.
sevgilinin düsünmeden konuşması sonucunda hakettigi muameledir. bir de telefonunuzu kapatıp yegane iletisim agını keserseniz, *sinirden cılgına dönmesini saglarsınız.
ilişkide bir saygısızlık tabusu olarak görülen , yapılmaması gerekir diye düşünenlerin bile yapmak zorunda oldukları andır.

- kapat şu telefonu suratına kapatmak istemiyorum jale
- bıdıbıdı bıdıbıdıdsı bıdıdııd bıdıdı
- bak konuşmak istemiyorum yüz yüze konuşuruz kapat yoksa
- bıdıdı bıdıdı bıdıdıd bıdıdı bıdı büdü.
- çat.
telefonu tamamen kapamayla kombine edildiginde tadindan yenmeyen aktivite, buyuk rahatlik. oh.
tam yeri tam zamanında yapıldığında 10 orgazm gücünde zevk verir.
şok etkisi yapar. tekrar aranırsınız. *
seninle mi uğraşıcam ybsg demenin diğer bir yoludur.
ayrılma sebebidir. konu ne olursa olsun konuşmak, anlaşmak gerekir. insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa diye boşuna dememişler dimi canım.
sinirlenince sıkca yaptıgım durumdur, bir de üzerne arar özür dilerse tadından yenmez.
ancak sevgilinin geri arayacagina emin olunan durumlarda yapilmasi gereken artisik puani yuksek , zorluk derecesi orta, uygulama puani yorumsuz bir harekettir. * *
ilişkide laçkalaşma sürecinin başladığının somut göstergesidir.
bi süre sonra yalama olur zaten, sıraya koyarsınız, bi kavgada sen kapatırsın, bi kavgada o. *
kimse 'niye telefonu suratıma kapadın?' diye sormaz bile.
adam gibi bitirmeyi götün yemediği için, 'azalarak bitsin' dersin, azalarak biter.
tamamen sevgilinin niteliklerine ve ona karşı hissedilenlere bağlı durumdur.
çok seviyorsun, aşıksın, o kişi senin için çok değerlidir bunu yapamazsın. yaparsanda çok büyük pişmanlık duyarsın. ararsın, özür dilersin.
ama yok sevgili dediğin kişi sürekli hatalar yapar, sinir eder, akılsızdır, yalancıdır, çocuk gibi davranır artık bir yere kadar dayanabilirsin ve telefonu kapatırsın. sonra hiçbir pişmanlık duymazsın. çünkü bir değeri yoktur. *
' kafamı sikim ' sözünden biraz önce yapılan eylemdir.
sevgiliyle ayrılma döneminde en azından bir kez, tamamen ego tatmini amacıyla yapılması gereken bir eylemdir. zira böyle birşey yapılmdığı taktirde; ayrılık acısının yarattığı sinir ve gerginlikten ötürü, "ah ulan! şu kızın* suratına bi telefonu kapayamadım!" denmesi muhtemeldir.

(bkz: bu ben oluyorum)
sevgiliye yapılabilecek en bir kaka şeyler listesine girebilecek dokuz kusurlu hareketten biri.
diğerleri nedir demeyin henüz listeyi oluşturmadım.

bir kere karşındaki konuşurken telefonu kapatman senin saygısız biri olduğunu gösterir evladım bu biiiiirrrr. söylenenleri duymamak için telefonu kapatacak kadar korkak biri olduğunu gösterir bu ikiiiiiii. (eninde sonunda o konuşma yaşanacak çünkü niye erteliyorsun ki) tartışmada haklı dahi olsan seni haksız duruma düşürür bu da üüüüüüç.

sonra senin yüzüne de telefon kaparlar, telefon elinde öylece bakakalırsın bu da döööööörttt.

neymiş, telefonlarımızı çaaat efektiyle kapatmak yerine, canım şu anda ikimizde sinirliyiz ve bu konuşmayı bir kaç saat sonra yapalım dedikten sonra iyi dileklerimizle kapıyormuşuz, ilişkilerimizi yıpratmıyormuşuz. aferin.
yapmışlığım vardır. yine yaparım.
naz, niyazın ardından alınacak hediyenin büyüklüğü, tartışmaya neden olan sorun kadar olursa af derhal gerçekleşmektedir.
yoksa, yallah başka kapıya.
yapilmamasi gerekir. * *