bugün

kabuslar görmesi için arkasından beddua edilen durumdur.
ağır haplar sonucu uykusu gelen sevgiliyse pek bir sorun yoktur.
bedava verilmiş 5000 mesaj hakkının bokunu çıkarmaktır.
konuşurken uyuyakalandan daha hallicedir.
son derece normal bir olaydır. hem çok uykusu vardır hem de sevdicekle mesajlaşmak istemektedir. bir mesaj daha dayanırım derken uykuya yenik düşmüştür. işte bu benim arkadaş. yıllardır sevgililerime bir gece bile "ben uyuyorum, iyi geceler." demedim, diyemedim. hepsi kızdı ama alıştılar.
en güzeli, "korkuyorum uyuyamıyorum" diye msj attıktan iki msj sonra, uyuyan sevgilinin gerçekleştirdigi eylemdir.
normaldir..ertesi sabah, erken uyanan 'uyuyan sevgili' özür diler. karşı taraf tribin allah' ını yapar, sanki dünyanın sonuymuş gibi. salak saçma cümleler havada uçuşur ve aynı gece sanki hiçbir şey olmamış gibi hayat ve mesajlaşma kaldığı yerden devam eder. bence gençler kasmasın, uyumak normal bir şey.

not: telefonda mesajlaşmak ne demek..??
uyanana kadar "uyudun mu?" diye cevap atılarak uyandırılması gerekir. sonra "hadi ya neyse uyu o zaman" diyerek ilişki yıpratılır. ve bir ilişkinin daha sonuna geldik.
işte o an gidilip koynuna giriliverilmesi birlikte uyunması gerekir.
ardından ''hey'' ''orada mısın'' ''aşkım?'' mesajlarından birini ya da birden fazlasını getirendir.
uyuyakalan erkekse kız tarafından beddua yerken kızsa erkek tarafından yazık kıyamam gibi bir sözün geleceği durumdur.
yalandır. artık canı sıkılmış ve uykusu gelmiştir uyuyakaldım diyerek yırtacağını düşünür ve nitekim yırtar.

not: ama harbiden de uyur.
son mesajların sonu soru işaretiyle biter.
yalniz kiza degil erkege de yazik kiyamam denilesi durum.
koskoca bir yalandır..
sabahında neden haber vermiyorsun diye azar işitirsin trip falan yersin enterasandr.

- hep uyuya kalıyorsun ykdk..
+ pardon ya dalmışım..
- ama hep oluyor bu, kaç oldu.. haber ver uyuycam diye mesaj beklemiyim..
+ hönk?! +^+++%^ uyuya kalmadan önce haber veriyim.. peki.

ama kimi zaman olaylar şöyle de gelişebilir, amaan vur kafayı yat zaten boş muhabbet ediyoruz sabah uyumuşum diyip gönlünü alırım..*
yanağına küçücük bi buse kondurulası sevgilinin içinde bulunduğu durumdur.
Kıyılamaz ki yahu.
Bir sonraki gün ay aşkım canım cicim uyuyakalmış kıyamam denir ilk aylarda.
Daha sonra yerini neden yatarken iyi geceler demiyorsun!lar bırakır.
feysbuktan mesajlaşırken bilgisayar başında uyuyakalmasından daha iyi olan durumdur.
sevgilinin mesajlarıyla uyuya kalmanın, mutluluk vermesidir.
Yerine göre tatlı, yerine göre sinir bozucu olabilecek durumdur.
Genelde kavga sırasında suçlunun yaptığı en güzel numaradır.
-ordamısın?
-uyudunmu?
-insan bi haber verir ya !
-artık mesaj atmazsam uyudum sanar.
+bi an hiç uyumuycak sandım.
-uyudun mu
(ses yok)
-peki iyi uçuşlaar.
sıkça yaptığım bir durumdur. ne yapalım engel olunamıyor. elinde telefonla uyanmak bile ayrı bir haz.