bugün

3 haftadir birlikte olunan genc bayanin babasinin akp milletvekili oldugunu, birlikteliginizin 3. Haftasinda ortak bir arkadasinizdan ogrenmektir. Bu devirde bu kadar mutevazi kiz kaldi mi diye dusundurmenin yanisira, sevgiliye olan sevgiyi katbekat arttirir. Net.
kpss sonuç belgesi verilerek aşkınız için neler yapabileceğini görebilirsiniz.
büyük sınavdır.

utanıyordur yahu akp milletvekili kızıyım demeye. aklı başında belli ki hemen evlen.
bi an önce evlenirseniz sırtınızın yere gelmeyeceği durumdur.
"bir yaşıma daha girdim" dersin.
sevgi artar mı bilemem ama evlenme isteği doğabilir.
Babasinin dogu illerinden birinden vekil olmasindan mutevellit, okul cikislarinda "disarida kalasnikoflarla bekleyen iki salvarli var" esprisine maruz kalmaktir. Got korkusunu hat safhada yasattirir.
bazen pkk'ya dahil olmak mecburiyetinde bırakır. sikerim öyle sevgiliyi.
durum ciddiye binmiş olabilir. seviyosan git konuş bence. *
Torpil yaptırmak için kullanılabilecek sevgilidir.
sevgilinin babasının şöförüyle muhattap olununca öğrenilebilir.
oh öpte başına koy. bütün sınavların cevaplarını al.
cok güzeldir mutluluklar dilenir. *
hayatı normal şekilde devam ettirmeyi gerektirir. kız "bu arada benim babam milletvekili hani bil yani" mi diyecekti? olayın mütevazılıkla alakası yoktur yani, normal olan gerçekleşmiş.
igrenc bir sey olsa gerektir. Lisede bir adet milletvekili mahdumu vardi bizim sinifta ne sen sor ne ben söyleyeyim.
sevgilinin milletvekili olduğunu 3 hafta sonra öğrenmekten yeğdir.
ayna karşısında "sen benim kim olduğumu biliyor musun ulen?!" sorusunu prova yapmaya başlamaya neden olur.
valinin oğlu olduğunu öğrenmek kadar heycanlı bi durumdur.
Bazılari için ezilmek.
dokunulmazlık zarı kuşanmış sevgiliyle birlikte olmak demek.
derhal terkedilesidir; babasına bak, kızını al. alayı üçkağıtçı, düzenbaz, kızı ne ola ki ?
Köşeyi döndüğünün ilanıdır. insan ne yapacağını şaşırır.
kimisi için, kız olmadığını öğrenmek kadar şok edici durum değildir.
mütevazilikle ilgisini anlayamadığım durumdur. babası milletvekili diye kızın bi gururu mu oluyor bir başarısı mı oluyor anlamış değilim. (bkz: benim babam senin babanı döver)
iyi yere kapak attığını öğrenmek demektir. o kızı alırsan önün açık hacı. *