bugün

insanın gözüne her zamankinden daha uysal ve daha sevgi dolu görünen bedendir.

soğuktur, kaskatıdır; onunla son bir kez sevişmek istersiniz. ama artık olamaz, elleri size uzanmaz, dudakları dudaklarınıza karşılık veremez; çoktan gitmiştir.
(bkz: sevgilinin boku çıkması)
ortada kanit kalmamasi adina hemen kurtulunmasi gereken sey.
(bkz: ölüsevici)
murdar olmadan hemen kafası kesilmelidir.
Öldüyse artık sevgili değildir. Karı kocadan biri öldüğü zaman, ölü namahrem olur. Nikah düşer. Sevgili müessesesinde de aynı mantık geçerlidir.
-dün akşam ceset gibiydim kusura bakma sevgilim.
(bkz: corpsebride)*
5 saatlik cinsel münasebetten hemen sonra yatakta yanınızda yatan her an tekrar canlanabilecek zombisel beden.
(bkz: sevgilinin cesedi başında melankoli)
sevgiliniz olmayandır. kısa süre önce babasını kaybetmiş biri olarak ceset asla sizin sevdiğiniz kişi değildir.

cesedi gördüğünüz an sevdiğinizin çok daha derinlerde olduğunu fiziksel boyutun ne kadar anlamsız ve çürümeye mahkum olduğunu anlar hayata boşverip maneviyatla kendinizi doldurmaya başlarsınız.

o ceset senin sevgilin değildir o öldüğü için ağlanmaz senin sevdiğin töz yok olduğu için ciğer yakar.
(#1816396)
--spoiler--
"nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata
öldüğünden haberi yok fotoğraflarının!
--spoiler--
kendi cesedinizdir.
--spoiler--
onunla son bir kez sevişmek istersiniz. ama artık olamaz
--spoiler--

adamın öldüğüne mi yoksa onunla bir daha sevişilemeyeceğine mi?
juliet salağının gördüğünü sandığı şeydir. romeo sümüklüsünün de gördüğü şeydir.
algısal bir sorunmuş demek ki sevgilinin cesedi.

az daha sıksam* ne yorumlar çıkar benden
öldükten sonra öldüğü için, bir insanı kaybettiği için değil de, onun dudaklarına, bedenine dokunamayacağına, onla sevişemeyeceğine üzülen insan!ların mümkünse görmemesi gereken ceset.

(bkz: sinirlenmiyorum)