bugün

(bkz: paranoyak)
(bkz: güvensizlik belirtileri)
güvene dayalı bir ilişki olmadığı zaman tarafların huzursuz, güvensiz olduğu durumlarda almaya çalıştığı bir önlem. ha keylogger önler mi, hayır sadece doğru bilgi verir ama yapan trojan atsanız da gene de yapar. bazen de sırf kıskanıldığı için yapılan, onun özelini doyasıya bilmek isteyen sevgilinin yaptığı eylem.
Bildiğin, ne bildiğini lan, bilemediğin bilemeyeceğin paronoyanın, şizofreninin, faşizmin, egoizmin, sonu izm ile biten her b*kun son noktasıdır.

bazıları tüm log tutucu trojenlerin ardından hızını alamaz, bilgisayara uzaktan bağlantı da kurar. o aç dediğinde açarsın bilgisayarı, o kapat dediğinde de kapatırsın. bir tek onunla konusursun, senin müzik zevkine dahi karışır olur, sexyback gibi içinde inleme geçen şarkılardan rahatsız olup siler. kendi bilgisayarını sadece onun zevki için kullanır olursun.
bu sapığa dikkat edin, cam açtığınızda görüntünüzü kaydetmeye kalkışabilir. "ama o benim aşqumm" dediğini duyar gibiyim, kırarım o ağzını burnunu senin. eninde sonunda ayrılmayacak mısın lan?
hee sen hala beyaz atlı san o sapığı...

anne sakinleştiriciyi getirir misin? iki tane olsun bu defa.
"özel hayat denilen şeye zerre saygısı olmayan bir şeref yoksunu olmak", "sevgilim dediği kişinin arkasından iş çeviren sinsi bir pislik olmak" ya da "onur denilen kavramdan zerre nasiplenmemiş bir öküz olmak" şeklinde de incelenebilen hadise.

e demezler mi insana "s*ktir git sadece fahişelerle beraber ol, sevgililik sıfatı senin gibi iki yüzlüleri kapsamıyor" diye?

derler.

ben dedim mesela.

sana yakışan odur çünkü. ***
öğrenince ne olacak . bazıları üzülmeyi sewerler.
(bkz: sevgilinin mesajlarını okumak)
daha normal-insani olanı için:
(bkz: sevgiliyle şifreleri paylaşmak)
(bkz: sevgiliye şifresini sormak)
lazım olandır. çünkü bu devirde ne erkek kız arkadaşına, ne de kız erkek arkadaşına güvenebilir. günümüzde ahlak namına hiçbir şey öğrenmemiş olan bir çok insan var. onlardan birisine denk gelme olasılığı çok yüksektir. yanlış anlaşılsın istemem ama benim kız arkadaşımda saatlerce msn de kimlerle konuştuğunu bana söylemezse bende bilgisayarına keylogger atarım sonra da bir güzel okurum. boynuzlanıyorsam da bunu bilmek en doğal hakkımdır.

edit: demekki neymiş ben arkadan iş çevirmiyorsam sevgilimde çevirmezmiş.
16-18 yaş grubu çiftlerin yaptığı çocukça yanlışlardan biridir. Yetişkin bir insan yapmaz boyle seyler değil mi?.. Evet.
bir de utanmadan savunulan hadise imiş.

(bkz: #3551941)'den devam;

bu çeşit bir saygısızlığa ve hayvanlığa maruz kaldığından şüphelenen ama yetersiz bilgisayar bilgisi yüzünden kanıtlayamayan insanlar için çözüm yolları;

1) (bkz: avg antivirus) http://free.grisoft.com/ *
2) (bkz: zone alarm)**
3) (bkz: ad aware)*
4) (bkz: registry fix)
5) (bkz: hijack this) *
neler kariştiriyorsun hepsini bir bir ögreneceğim *
edit: tabi özel hayata saygısızlık bu , hiç tasdik etmiyorum.