bugün

kafası rahat olan aynı zamanda da yalnız olan erkektir.
karizmatik erkektir.
biri bana mi seslendi diye ic gecirten hitap seklidir.
fakirdir.
tuzu kurudur.
muhtemelen o günün sevgililer günü olduğunu bile bilmiyordur.
yalnızdır, sevgilisi yoktur, rahattır, ne güzeldir hayat ona, her şey ne kadar da hoştur...

yok lan. yalnızlık kötü şey hacı. trip atsa bile insan sevgilisi olmasını, onun yanında olmasını istiyor bazen. tabi, yalnızlık güzel şeydir, ama yalnız yalnız da bir yere kadar yani.
ihtiyacı yoktur.
whatsapp, facebook, twitter vb.. sosyal ağlardan o gün tüm hatunlara yürümeye çalışan erkektir.
Olanların aldıkları hediyelerle dalga geçen erkektir. Aslında içine oturmuştur ama gelenektir işte dalga geçer.
bu sefer rahattır. koduğumun günü tam ayın son günü. en paraız olduğum gün.
bir tüketim kültürü bayramını daha ucuz atlatıyor olmanın zevkini sevgililer günü ve gecesi boyunca yaşayacağım.
birkaç gün önceden sosyal medyadan hatunlara yürümeye calisip onlarla geçirmeye calisan erkektir.
Benimdir. Rahatım dert yok para çıkmayacak diyenler lan herşeyi paraya bakarak mı yapıyorsunuz? Hiç mi parasız zamanınızda sırf boş olmasın diye aldığınız 3tl lik toka ile mutlu olan bir sevgiliniz olmadı. Herşeyi mi alıp vermek olarak görüyorsunuz.

Bu adama gelince yalnızdır amk yalnızdır ama ruh hali yılın yalnız geçecen bilmem kaç gününden farklı değildir. Pişman, umutlu, mutlu, mutsuz olması 14 şubata bağlıysa koy gotüne zaten
herkesin isteyip sadece şanslı olanların erişebildiği ama şanslı olanların kendini şanssız varsayıp kendi şanslarına yönelerek mahvettikleri mükemmel durumun kısa izahı.
Alternatif olarak (bkz: sevgililer gününü yalnız geçiren kız)
antin kuntin işlerle uğraşmayacak erkektir, kafası rahattır. bin bir türlü kadın kaprisi ile uğraşmaz.
mutlu erkektir, kafası rahat erkektir.
onu mu alsam yoksa bunu mu derdi olmayan erkektir.