bugün

entry'ler (78)

erkeklerin iltifattan anladıkları

iltifat edilen erkeğin aslında ne anladığıdır.

-Sana kısa saç yakışıyor.
-Kel miyim lan?

olmaktan en korkulan insan tipi

Narsist. Evet, düşünemiyorum yüce bir varlık olduğumu kendimi ellediğimi yaladığımı falan, değişik.

oral seksi vajinal seksten daha çok seven erkek

Seçmeli Boşluk doldurmayı seven erkektir.

özel üniversiteli vs devlet üniversiteli

Özel üniversitede psikoloji okuyup, devlet üniversitesinde turizm okuyana bok atmaktır, net.

türkiye de neden dünya çapında gitaristler çıkmadı

Bakirelik ile kafayı bozmuş olabilirler, muhtemeldir. isim vermiyorum.

türk evlerinin olmazsa olmazları

Sarı mutfak bezi.

bakire olmayan kızla evlenen erkek gavattır

Gavatın sözlük anlamı bu ise gavatlığımla gurur duyuyorum.

sözlük yazarlarının hayatının özeti

Bir ömür orgazma çeyrek kala. Mutluyum.

cinlerin haklarına saygı duymak

Katıldığım önerme. Bu insanların da işleri güçleri var canı sıkılan çağırmasın arkadaş saygı kalmamış.

inanan ve inanmayan insanlara bakış açıları

Ben tanrının varlığını kanıtlayamam ama sen de olmadığını kanıtlayamazsın.

20 yaşında güzel bakire ve ateist kız

Ateist olduğu halde bakire olan kız gibi bir bkz vermeyeceğim kızdır.

seksi bilmeyen bir ülkenin hadiseyi seksi bulması

Her şey den önce bir kadını ya da erkeği seksi bulmak zevk meselesidir. Kadın size göre seksi olmayabilir, bir başkasına göre dünyanın en seksi kadını olabilir. Türk milletinin seks yoksunluğu ile bir alakası yoktur, ve eşeklerlede.

peygamberi eleştirilince deliren dinozor

eğer anlayacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim, siz ondan da anlamazsınız.

ortamlarda sürekli gülümseyen insan

Gülün siz gülün bak ben de gülüyorum ağzınıza sıçacam sizin mesajını veren kişidir.

evli erkeklerin başlıca vazifeleri

Ay sonu geldi, Harçlık, kredi kartı, kira, gaz, fatura, yiyecek hanım ayakkabı istediydi lan at yarışından mı kıssam? olmaz çıkarsa fabrikasını alırım ben ona, şu hatun da taş valla neymiş, neciymiş, cafer bir sor bakayım, dul mu bekar mı?

evli kadınların başlıca vazifeleri

En ucuz malzeme neredeymiş? Komşu hangi yemeği yapmış, Esra'nın yemek takımının markası neymiş, ona o kadar para mı verilirmiş, Ümit usta bu tarifinde muskat cevizi kullanmış, o nereden bulunurmuş? Alttaki karı koca çok kavga ediyormuş karısına bağırıyomuş, benim kocam öylemiymiş? Dün başım ağrıdı bugün nerem ağrısınmış. mış mış mış.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Henüz layık değilken tomurcuk kadar aşka,
Sana gül bahçesini kim açar benden başka.

en az dokuz çocuk isteyen erkek

Kalabalık aileden hoşlanan erkektir. Bakabilecek durumum olursa benim de istediğim çocuk adetidir.

aşk

Vodka gibi çarpıldığınızı sonradan farkediyorsunuz, Başlarda pek önemli gibi görünmüyor inkar ediyorsunuz. Hadi canım ne alaka o kız zaten fazla şey. Anlıyorsunuz ki o kız gerçekten fazla şey, ney peki?
*Önemli..
*Değerli..
*Birtane..

Seviyorum seni zıpzıp tavşanım...

abbaspassenger

90 Doğumlu yakışıklı babası ssk baykur emeklisi yazardır. Aynı zamanda göz alıcı karizmatik ve nişanlıdır.

(bkz: Ben erkeğim)