bir erkegin artik sonun sonunda bir umutsuzlukla yasadiginin kanitidir.
- aşkım ben geldim.
+ viziteyi ödemeden nereye goduğuumm!!!!
(bkz: kerhane var kerhanecik var)
(bkz: arap var amerikan var)

(bkz: hakkaten lan neden amerikan fahişe yok burada)
Orospuya verilebilecek en güzel hediyedir.

(bkz: para)
Sevgililer gününde sayısız erkekle aldatılmaktır.
sevgi ve sevgili aradığı yalanını söyleyip, aslında cinsel partner arayanların yapacakları en dürüst harekettir.
sevme ve sevilme isteğini o şekilde gideren erkektir. yadırgamayalım lütfen.*
kerhande yaşanmış bir olay ;
adam vizite ücretini ödeyip yukarıya çıkar ancak kadın 10 milyon daha vermesini ister.

- ya kadın ne 10 milyonundan bahsediyorsun aşağıdaki tabelada 20 milyon yazıyordu ben de verdim zaten
- git o zaman tabelayı sik.

yani kısacası sevgili kelimesi gecen cümle içinde kullanılmaması gereken bir mekan.
Sevgililer günü gibi, bizden olmayan bir saçmalık umrunda olmayan insandır. Parayı bulmuş zürafa sokağa uğrama ihtiyacı hissetmiştir. Fakat doğru br işmi yapmaktadır? hayır. yaptığı eylemi kesinlikle tasvip etmiyoruz. Tasvip etmeme sebebimiz sevgililer günü ile alakalı değildir. Bir kadının para için vücudunu satmasına karşıyız.
etrafına gülücükler, öpücükler, hatta buram buram erotizm kokan hareketler yapanları gören sevgilisiz bir erkeğin abazanlaşmasıyla gerçekleşebilecek eylem.
(bkz: benim hüzünlü orospularım)
(bkz: gabriel garcia marquez)
uzun zamandır masturbasyon vesilesiyle kendisiyle sevgili haline gelmiş bunyenin sevdiceğine sevgililer günü hediyesidir.
sevgilisi olanlara "bak bende yapıyorum ne var bunda" diyerek nazire yapan erkişi davranışıdır.
sevgiliniz orospuysa pek normaldir... tek taş yüzük karşılığı amını, kimi zaman götünü sunan kevaşelerin sayısını düşündükçe, sevgilinin orospu olması daha şükela pek tabii.
değşik bir deneyimdir.