bugün

en tercih edilmeyenler gelip birden sevgiliniz oluverirler sonradan..
Seçenin kalitesine göre değişecek gruptur. Yarım akıllı kadınlar için, mükemmel bir erkek sevgili olarak tercih edilmez.
sıcakkanlı olmayan sevgilinin durmadan üstüne gidecek erkeklerde bu gruba girer.
kimse yazmamış ancak yazmadan edemicem. eksilemek serbesttir. helali hoş olsun.

türbanlı erkektir efendim.

not: solda türban göre göre oldu napiyim.
emo erkekleridir.**
kendine güveni olmayan kompleksli,kıskanç erkekler.
götü başı oynayan
skor peşinde koşan
sıkıcı
kültürsüz
çekici olmayan
sadakatsiz
saygı uyandırmayan
yalancı
sevmeyi bilmeyen
sorumsuz
aşırı kıskanç
ağır kanlı...

gibi sıfatların biri ya da birkaçına sahip olan erkeklerdir.
fuck buddy olarak tercih edilecek erkeklerdir.

Not: bu bir tanımdır.
(bkz: akrep burcu erkekleri) her türlü tercih edilmeyecek özellikleri; fazlası ile mevcuttur. * *
daha önceki sevgilisini aldatmış veya daha önce aldatılmış erkektir. ama aldatılmışı kızlar tercih edebiliyo nedense. "yaralarını sarıyım minik kuşumun" mantığı mı var nedir.
naz çekemeyen hala delikanlı ayaklarıyla dolaşan ağzından gecekondu argoları eksik olmayan erkek tipidir.
kokan erkekler. (ağız, ter, ayak vs..)

dipnot: zall ile anlaştım olm. eksileyeni bildirecek. sonra tüm sözlüğe "bu user kokuyormuş laaan!!" diye reklam etçez. ahaha.
kadının kafasın da belirlediği sevgililik süresinde geçerli notu alamayan erkek tir. şöyleki yukarıda yazılan her şeyin anlaşılması için belirli bir sürenin geçmesi lazım dır. kadın her zaman seçen taraf olduğu için, yeni başlamış ilişki de kafasın da belirli bir süre koyar. işte bu süre de, yukarıda belirtilen bütün şıkların şumül ettiğinin farkedilmesiyle sevgilinin def edilmesi arakındaki süre dir.

ama bana göre sevgili olarak tercih edilmeyecek erkek (tabi ki ancak belirttiğim süre sonun da anlaşılır bu) ben demeyi bırakmamış erkek tir.
taksim deki barlara gitmeyen bira ve sigara içmeyen erkeklerdir ki kızları anlamak elde değildir bu konuda.
zevzek erkekler
kendini geliştirmekten aciz erkekler
çok konuşan erkekler*
az konuşan erkekler*
içip içip sarhoşluğun bokunu çıkaran erkekler
tüm kızların kendine aşık olduğunu iddaa eden erkekler*
sürekli iltifat eden erkekler *
asla aldatmam diyen erkekler **
fol yok yumurta yokken seni seviyorum diyen erkekler *
tanıştığınız andan kısa süre sonra aşık olduğunu söyleyen erkekler *
zır zır zırrr arıyan erkekler
telefonu kapatmak bilmeyen erkekler
spor giysinin altına kösele ayakkbı giyen erkekler
ölü balık gibi bakan erkekler
efemine erkekler
serçe parmak havada, parmak uçlarıyla bişeyler kullanmaya çalışan erkekler ***
siz konuşurken vücudunuzu inceleyen ve soru sorduğunuzda "he,ne,ne didin?" tarzında saçmalayan erkekler

(bkz: böyle gider bu)
(bkz: armudun sapı üzümün çöpü)
(bkz: ne doktorlar ne mühendisler istedi)
(bkz: ben sonra yine gelirim)
mafya oğlu.

mazallah, her işlerini kaba kuvvetle gördüklerinden, bir gün bir şey yapmak istemezsin, sonra sülaleni... neyse.
daha önce çok kız arkadaşı olmuş erkek,
daha önce hiç kız arkdaşı olmamış erkek,
sigara içen erkek,
annesine çok düşkün erkek,
dişlerini fırçalamayan erkek,
metroseksüel erkek.
Küçük emrah'tır çünkü o daha büyüyüp erkek olamamıştır.
örnek olarak (bkz: hayat beceriksizi) gösterilebilir. *
(bkz: tek başına içen adam)
Geleceğe olgunlukla bakıp,fevri hareketlerden kaçınan kısacası evlenmeye aday olan erkeklerdir.
elli küsür entryi okuduktan sonra anladım ki benmişim bu. bir erkek her örneğe uyar mı? uyarmış. bildiğin rezillik. yazıklar olsun bana.
yani kızlar neymiş kendine güvenmeyen erkekten bir bok olmazmış. tercih etmeyiniz.
kısacası krolar tercih edilmeyecek erkekler listesinin başın da gelecek erkeklerdir.
futbola düşkün erkekler. çünkü değerli kızımızı sinemaya gitmek için heveslendirmiştir, tam gençturkcell şifresi de bulunmuştur ama son anda telefon gelir hatun kişiye ve "aşkım halı saha maçı var başka bi zaman gideriz" denir ve hatun kişi şok olur. ve bu ne ilk ne de sondur. * * *
(bkz: bir erkeği tercih etmek)