bugün

ne istediğini bilmeyen, kararsız, dengesiz, saçma sapan takıntıları olan, sorunları olan, sorunlarını çok abartan, herşeyi sorun yapan, sorunlara çözüm üretmeyen, kendisini bir bok sanan, karşısındakini küçümseyen, karşısındakine değer vermeyen, ona verilen değeri bilmeyen, aşkı har vurup harman savuran, aşka inanmayan, dürüst olmayan, yalancı olan, yalan söyleyen, kandıran, inanılması güç şeylere inanılmasını bekleyen, sevdiğini bekleten, sevdiğini beklemeyen, değer verdiği hiç bir şey olmayan, hayatı sadece futbol sanan, sevgilisiyle bir şey paylaşmayan, paylaşımcı olmayan, sevgilisiyle "amelie" izlemenin saçma sapan olduğunu düşünen, aklı fikri sikinde olan, romantizmden bi' haber, ince düşünmeyen, odun, kalın kafalı, sabit fikirli, dar görüşlü, heyecan yaşamayı gereksiz gören, her zaman aynı şeyleri yapan, hayatın tadını almayı bilmeyen, dışarı çıkmayan, gezmeyen, eğlenmeyen, evde oturup bütün gün internette takılan, pasif, pessimist, dalgın, duyarsız, umursamaz, sevgililik nedir bilmeyen, öğrenemeyen, öğrenmek istemeyen, her zaman herşeye bir bahane bulan, her zaman saçma sapan da olsa herşeye yorum yapabilen, susmayı bilmeyen, gerektiği yerde konuşmayan, açıklama yapmayan, açıklama yapılmasına izin vermeyen, herşey kendi kontrolünde sanan, ilişkinin iki kişilik yaşandığını bilmeyen, ilişki nedir bilmeyen, kadınları anlamak zordur diyip geçiştiren, bir çiçek bile almayı çok gören, kadınına hayatı zindan eden, herşeyi onun yapmasını bekleyen, kadından çok şey bekleyen, kadını iyi sevişsin, iyi yemek yapsın, çok konuşmasın yeter diyen, paylaşımcı olmaktan nefret eden, zora gelemeyen, zor bir şey gördüler mi arkalarına bakmadan kaçan, uğraşmayı sevmeyen, açık konuşmayan, sözü döndüren dolaştıran, net olmayan, saçma sapan sebepler sunan, korkan, sevmekten korkan, sevilmekten korkan, korkularıyla yaşamaya alışamayan, korkularını yenemeyen, yenilgiyi kabul etmeyen, hep üstünlük hisseden, hata yapan, hatalarından ders almayan, hatalarını tekrarlayan, özür dilemeyen, özür dilemeyi bir erdem olarak görmeyen, göremeyen, gözleri kör olan, bakan kör olan, görmesi gerekenlerin dışındaki her türlü saçmalığı gören, ezik ruhlu, kendini ezik hisseden, kendini hiç bir konuda kanıtlayamamış, ne yapacağını bilemeyen, biri bir şey yapmasını istediğinde eli ayağına karışan, verdiği sözleri tutmayan, bir sürü vaatte bulunup da hepsiyle sevdiğini bi' başına bırakan, elinde avcunda ne varsa kadının hepsini sömüren, doymak nedir bilmeyen, aç gözlü, sevgi arsızı, hep alan hiç vermeyen, kadını bir öncekilerle hep kıyaslayan, öncekilerden hep bahseden, geçmişte yaşamaya alışmış, yeniliklere açık olmayan, şeref nedir bilmeyen, sevgilisinin eli yerine anca kendi sikini tutan, cinselliği aşk yapmak yerine hayvanca sikişmek olarak anlayan, kıçını devirip yatan, arkasını dönüp uyuyan, sokakta yürürken sevgilisine sarılamayan, sevgilisinin elini tutamayan, çekingen, bi' söylediği diğerini tutmayan, kendi içinde çelişen bütün erkeklerdir.
kısacası delikanlı olmayanlardır.
tüm erkekler.

edit: üzüldünüzde mi eksiye boğdunuz entry i? sakin olun erkeğim lan ben, tercih etsem de pek mutlu olmazsınız diye düşünmüştüm.
Kimselere kaptirmadan su espriyi yapistirayim,

(bkz: sahin k)
fazla yakışıklı erkekler. kıskançlıktan kafayı yedirtir.
sevilmeyen erkekler.
gaylerdir.
(bkz: her topal satıcının bir kör alıcısı vardır)
ahmak ve çapkın olanı.
olmadık şeylerden kavga çıkaran hayal dünyasında kurduğu ve inandığı şeyleri sevgilisi yapmış gibi algılayan erkekler..
şizofrene kaçan davranışlarıyla herkezi mutsuz eden erkeklerdir . birde ağzı bozuksa evlerden ırak . (bkz: ben)
cesareti olmayan, güvenilmez, başarısız, kararsız, maço, kültürsüz erkeklerdir.
yanında kendinden daha yakışıklı arkadaşları olan erkektir.
kitap okumayan erkektir.
(bkz: arı gibi uçup kartal gibi konan erkekler)
(bkz: tavşan gibi kaçıp kene gibi yapışan erkekler)
sevgili olarak tercih edilmeyecek kızlarla sevgili olacak erkeklerdir. çünkü tercih edilmeyenler birbirlerini tercih edeceklerdir.
herşeyi bildiğini zanneden erkekler.
korkak erkeklerdir. köpekten, böcekten, babasından, dolu dolu aşk yaşamaktan, neyden olduğu farketmez. korkak erkekten bi cacık olmaz.
(bkz: ajdar anık)
kendisini çok paralı gösteripte züürt olduğu her halinden belli olan kişi.
iddiasına varım, buraya gelip de tercih edilmeyecek erkek tipini belirten her kız, bir sonraki sevgilisini bu tipten seçecektir.

sen akıllanmadıktan sonra, erkeğin tipi ne fark eder?
aldatan erkektir.
vay bea. hatunlar toplanmış hoş görmedikleri erkek tiplerini yazıyorlarmış.

afferin size.

yine aynı hatayı yapacaksınız. yine hoş görmediğiniz erkek tipiyle sevgili, nişanlı, dost olacaksınız. çünkü ne zaman bir ilişkiye girseniz, yaramaz birini düzeltmek, adam etmek, adam edebilme düşüncesi bile sizi baştan çıkarıyor; ve sizi en çok üzecek o erkeğe en büyük değeri veriyorsunuz.

ama yok. yakınınızda hali hazırda düzgün, süper bir tip varsa bile onu görmüyorsunuz. inatçısınız. birini düzeltme ihtimali, zaten düzgün olan biriyle beraber olmaktan daha gurur verici. eğer adam ederseniz, nasıl da hava atacaksınız etrafınızdakilere.

yüz tane adam geçse yine akıllanmazsınız siz.

ağlayın.
sevgili olarak tercih edilmeyecek kizlardan iyi olanlardir.
pısırık erkekler basta olmak uzere,pısırık olmayım derken dozunu kacırıp kabalıga vardıran ayarsız erkeklerdir.