bugün

aslında hiç önemli değildir, sokakta el ele yürümek bile güzeldir; ama genelde tercihler sinema veya cafelerden yanadır.
dönercidir efendim.
öküz falan değilim, öyle denk geldi.
simit sarayı. krozantabl olmaya çalışmaktan ziyade öğrenci olmamızdan kaynaklı durum.
(bkz: sote)
çiftin asla unutmadığı yerdir. aralarında geçen anlık zamana binaen espri, hoş ayrıntı vs. oluşmuşsa bu ileride keyifli keyifli anımsatılacaktır.
ilk sevgilimle ilk gittiğim yer dershaneydi , ya ben ne inekmişim be arkadaş
(bkz: kantin)
utanarak söylüyorum sinema ya gittik filmde recep ivedikti.
sevgili ile gidilecek ilk yer : yatak :D
nereden çıktı bilemiyorum ama italyan restaurantına gitmiştik.. kabus gibi bi geceydi;

k: kız arkadaşım
b: ben
g: garson

k: ben, höbölö hubulu di sonita, yanında çiki çiki baba alıyım.. (ilginç yemek isimleri)
g: peki.. siz beyfendi?
b: camoranesi, gattuso.. ailecek severek izlerik..
g: efendim?
b: 7 numarayı alayım ben.. bi kadeh de şarap lütfen.. (yemek numaraları sağolsun)
g: yemekten sonra mı alırsınız şarabı?
b: hayır, yanında gelsin..

karşısına, sağına, soluna bakmadan, sırf o an çabucak geçsin diye seçtiğim 7 numara pizza çıktı.. şarapla harika gitti*..
yazar referanduma gitmiş burda. paran nereye yetiyosa oraya götür hacı. derim ben.
önemli olan sevgiliyle gidildiği olduğu için eğer çok sık gitmiyorsanız bir kaç gün sonra unutulabilir.
bank. sadece banka gidip hatun kişinin başını sevgilisinin omzuna koyup hareketsiz kalmaları bu çift için yeterlidir.

ve sessizlik zamanda kaybolmak her şeyi unutmak.
(bkz: tuvalet)
bütçeye, yaşam tarzına ve zevklere göre değişen yerlerdir. nezih bir yer seçilebileceği gibi, kuğulupark ve benzeri bir yerde bankta oturmak da tercih edilebilir. önemli olan uyuşmak, sohbet edebilmek ve iyi vakit geçirebilmektir.
barda sevgili olma kararı alan çiftlerin resmi olarak gidecekleri ilk yer işkembe çorbacısıdır efendim.

not: ben gittim oradan biliyorum.*
ilk izlenim önemlidir baştan güzel bi cafeye yada yemeğe.ilerleyen safhalarda kalite düşerek neredeyse kırathane tarzı yerlere efendime söyleyim merdiven altı lokanta yada dönercilere olmak üzere ilişkinin sonu hazırlanır.
sevgili olduktan sonra manisa şebo konserine gitmiştik ilk defa.
(bkz: kızıl meydan)
*
lisede kalorifer dibi, boş bir sınıf veya harita odası olma ihtimali yüksektir.
sokağın köşedeki sosisçi yıl 96 o zaman iett ile tanışmadık bile.
sahile gitmiştik. ah çok güzeldi be.
edit: aramızda kıskananlar var.
(bkz: ev)
ormanlık alan.
sinema be...