bugün

hayat normal seyrinde akıp giderken ortaya çıkan bir kızla birlikte ilgileri, hobileri hatta yetenekleri değişen arkadaştır.

sevgili bulunca bir takım değişikliklerin olması normaldir, bazı değişimler kabul edilebilir ama bazı arkadaşlarda bu değişim anormal boyutlara varır.
biz her gün okey oynayan, arada bir halı saha maçı yapan, yoldan geçen kızlara "vay kıza bak" diyen, güzel bir kızın yanında gezen erkeği "çirkin" diye suçlayan sıradan yurdum insanlarıyız. hayat böyle akıp giderken arkadaşın birisi sevgili yapar ve olaylar gelişir.

af: oğlum aramıyorsun kaç gündür, gel de okey oynayalım.
arkadaş: oğlum saksafon kursum var bugün ona gideceğim, sonra da selinle buluşacağız.
af: burada saksafon kursunun ne işi var? ibne mi oldun oğlum?
arkadaş: iyice tuhaflaştın sen de. kahve köşelerinden çıkıp biraz hayata karışın. ne anlıyorsunuz o sigara kokan ortamlardan anlamıyorum.
af: bi siktir git amk.
arkadaş: küfürlü konuşma lütfen.
af: &?!...
çokca satış koyan arkadaştır.
Hele de en kafa dengi arkadaşsa, yokluğu hissedilir.

''Ayrıl da gel olm'' diye dua ettirir.
arkadaş değildir.
Bu tur ibneleri disliycaksin kizdan siktir yedimi kuyrugunu kistirip geri doner pic

Arkadas ortaminda gerekli ayarin verilmesi gereken kisidir serefsiz.
Sizi unutmuştur. Bir taraflari da kalkmistir ustelik. Ustune bir de o kizi ona ayarlayan kisi sen isen gecmis olsun.
bulduğu sevgiliyi beğenmeyip yenisiyle değişen arkadaştır. biz yokluk çekiyoruz adam bulmuş da beğenmiyor amk!
çevremdeki bütün arkadaşlarımdır. hepsi de bu aralar sevgili yaptı veya yolunu yapıyo. yani önceden gün boyu yazıştığım konuştuğum muhabbetin dibine vurduğum arkadaşlarım bu sıralar bana çevrimiçi ama yazmıyolar. ne zaman yazsam ya geç cevap veriyolar ya da kestirip atıyolar. ben napıyorum peki? sıkıntıdan pes oynuyorum ben de. ulan allah sizi bildiği gibi yapsın be bi tane mi düzgün arkadaş edinememişim?
Sevgilisinden ayrılınca arayıp soramaya başlar."neden aramıyosun olm?" Falan der.
(bkz: karaktersiz insan örneği)
Herkesin çevresinde en az bir adet bulunan iğrenç arkadaştır.

Ben de onlardan iki tane vardı sildim attım.
Etrafında sevgiliyle kendini eş değer tutan bi sürü hemcinsleri vardır.

iyi bi arkadaşsanız zaten takılmazsanız böyle şeylere. Takılan olursa onları ben siliyorum zaten. Ne lan kız gibi tripler.
Is bulmak bir sevgili bulmak iki. Cevremdeki arkadaslarimin cogu bu durumdadir. Hele ki evlenenler var onlar daha ayri bir çeşitler.arasan acmazlar acsalar vakitleri olmaz konusamazlar. Bu nedir ya? Bir havalar bir cakalar? Gormemisler.
arkadaş derken, pardon tanışıyor muyuz?
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
Uzun süredir sevgilisi yoksa anlayışla karşılamak gerekir. Birazda onun yüzü gülsün.
oda arkadaşımdır ağzına klozet kapağıyla vurasım gelio arada ama tatlı çocuk osurma sesini seviyorum gece gülümsetiyor.
mutluysa değişsin ne olacak? arkadaş arkadaşın mutluluğunu ister, karşılıksız dostluksa tabii eğer.
Her insan hata yapar samimiyseniz affedin bidaha yaparsa samimiyeti kesersiniz olur biter.hayatta daha önemli seyler var.
görsel
Genelde uzun süredir sevgilisi olmayanların sergilediği davranış. bi' özgüven patlamasıyla çevresinde olan herkesi hayatından silme yoluna kadar gidenler olabiliyor. Eğer bu eylemi gerçekleştiren kişi yakın arkadaşınız ise kendi haline bırakın. O yere göğe sığdıramadığı aşkitoşu ile ilk tartışmasında büyük ihtimalle gelip ağlayacağı kişi siz olacaksınız. işte o zaman en güzel hareketinizi çekin, arkanıza bakmadan o ortamdan kaybolun.
Hayatında bi tanecik kız arkadaşı olmuştur.o yüzden ki balansı iyi tutturamaz. + 500 sevgiliye yaklaşınca kendiliğinden geçer.
Sevgili bulmuş ama henüz karakteri bulamamış denilesi arkadaş.
neticesi kalkmış olan arkadaştır. bu tip kaypaklar ile arkadaş yapmamakta fayda var.
görsel

ahanda bu triplere girmektedir.
Parayı bulunca değişen komünistten farlı yoktur..
Sevgili değilde üniversitede üçlü grubumuz vardi. Ayıptır soylemesi tuvalete bile beraber giderdik. Üniversite bitti meslek hayatı vs derken evlendi gruptan bir arkadaşımız ve fena deği
Sonra boşandılar hop kiz bizi hatirladı eskisi gibi olduk. Sonra yeniden barışıp evlendiler yine unutulduk. işin özü var böyle insanlar çok irdelememek lazım