bugün

hiç var olmamış kişiliktir.

allah bu kızlarımıza akıl ihsan eylesin.
Oturmamış ve hiçbir zaman oturmayacak kişiliktir ciddiye alınmaması gereken insan modelidir. Başkası için kişiliğini değiştirmek insanın kendine saygı duymadığını gösterir.
çok farklı boyutlarda düşünülmelidir.

sevdiği erkek gay ise... uuu... kız önce malafat diktirecek, sonra hormon tedavisiyle erkek olacak. sonra gidip sevdiği erkeği şaapacak afedersin. zor iş.
üniversitede vardı böyle bir arkadaşım. son sınıfa başladığımız dönemde fizik bölümünden bir çocuktan çok hoşlanmıştı. ben de bir şekilde ara buluculuk edip bir araya getirdim bunları. çıkmaya başladılar. ama çok mutlular. ben daha mutluyum öyle görünce onları. sonra bu arkadaşım benden uzaklaşmaya başladı. böyle daha az görüşüyoruz. sadece derslerde beraberiz. onun dışında sürekli erkek arkadaşının yanında filan ben bi işkillendim tabi.
alıp karşıma konuştum derdiniz ne sizin diye. ben yaşayış olarak biraz daha rahat bir tipim bu arkadaşım ve sevgilisine göre. bu ikisi o dönem ağızlarına alkol sürmemiş kişiler. ben de bildiğiniz üniversite öğrencisiyim. işin suyunu çıkarmıyorum ama içmiyorum da demiyorum. meğersem bu eleman benim arkadaşıma alttan alttan işlemiş yok o içiyor, eğlenmeye çıkıyor seni de götürür. görüşmeni istemiyorum diye. bizim saf salak da dinlemiş. dediklerini yapmış.
bir süre görüşmedim ikisiyle de. sonraları duydum ki ayrılmışlar. arkadaşım tekrar beni aradı. biz tekrar görüşmeye başladık. trip atamadım. unuttum gitti.

şimdilerde evlilik hazırlığı yapıyor kendisi. ve yine beni unutmuş vaziyette.
kızın olayı bu. arkadaş ve eş kefeleri yok. birinden birini tercih ediyor. onun adına üzülüyorum.
Kisiliksizdir bir insan ancak ve ancak kendi için değişmelidir. Çünkü yasadiginiz hayat sadece sizindir. Bir baskasinin değil.
sevmeyi hastalıklı duygularla karıştırmıştır kendisinden korkak kendi olamaz zayıftır çok sevmiyodur hastalıklı ve zarar vere vere seviyodur.
kızın arkadaşlarının büyük kısmı tarafından tasvip edilmeyen durumdur, lakin insanlar değişmezler sadece bir süre sevgi için huylarını ipe alırlar. bana göre güzel bir eylem, başka bir bakış açısını bir süreliğine farklı değerlendirmek. çoğu insan arkadaşlarını kaybeder bu yüzden. kadın erkek fark etmez. zamanı gelir hepimiz sevdiğimiz kişiler için kendimizi dizginleriz. ha kimisi çok bencil evet, çok dik kafalı aynen, ama pamuktan bi gıdım sert olan yürekler kendilerini hep dizginleri gererken bulur.
sözlükteki metinlerin toplamına baktığımızda, bu söylem okurun çelişkiye düşmesine sebep olur. öyleyse tanım gereği bu çelişikidir; ve daha da öyleyse demek ki boş konuşuyorsunuz.

hani lan kızlar sevmezdi, yoksa sevmeme franktafonu büyüyerek mi bedene saplanan bir sihey?
Giyme, yapma, etme, konusma, dinleme vb. Uyarilara tamam diyen kizdir.

Ilk tanistigin da idealleri olan kizimiza bir bakariz ki tamamen farkli dusunur hale gelmis. Neden erkek arkadasi istemiyor diye.

Sonra ayrilinca firlamis oka donuyorlar. O size biseyler yapma etme diyecegine siz ona sizi oldugu gibi kabul etmesini ogretin.