bugün

digiturk kanal 52'de.
gecenin bi köründe liselerin katıldıgı bir adet yarışma yayınlayan kanal. öss'ye girecekler bu yarışma sayesinde rakiplerini tanıyıp derin bir ohhhh çekebilirler. zira yarışmaya katılanlar salvador dali'nin ressam oldugunu bilmeyen, a²-b²=11 sorusunda a ve b'yi bulamayan lise öğrencileri.
geçen ramazan'da bir sahur programında "kıl dönmesi" hakkında iki kişinin konuştuğuna şahit oldum tv kanalı. yok yok uykulu değildim.
yeni farkettiğim yerel ankara kanalı. tamam her medya organı oldugu gibi bunların da belli bir tarafı vardı saygı duyarım mantıklı da . E insaf arkadaş ! en azından objektifmiş gibi davranın. Daha demin haberlerden sonra vatandaşa sorduk tarzında yaptıkları anketi yayınladılar. En az 15 dk süren anket boyunca sokaktan çevirdikleri* vatandaşlara "gökçek mi karayalçın mı?" diye sordular. Ve 15 dk boyunca bir allahın kulu da karayalçın demedi !! yahu araya bikaç tane diyen de serpiştirseydiniz keşke de inandırıcı olaydı bi gençler ... kimse uyarmadı mı sizi ?
son 10 günde 30 saat melih gökçek propagandası yapmış kanal.
melih gökçek'in "ses"i.
i.m.g production.
imge ya da image hayal işte..
altı aylık malzemeyi bulmuş kanaldır. artık neden melih i seçtiniz diye sorar durur ankaralıya.
canlı bir konser yayınında ebru günseşi izletiyor. alkışlıyorum. canlı konser ve ses kalitesi de süper.
arkasında önünde kim var şu an için ilgilenmediğim kanal. alkış.
istanbul yolu üzerinde bulunan makromarket'in tavan katına stüdyo kuran, tüm programlarını ordan yürüten kanal.
kanalımsı yapı.
(bkz: beyaz tv)
gökçek televizyasıdır. önceleri ses tv gibi tuhaf bir isimle yayın yapan kanal, beyaz tv gibi daha da tuhaf bir isimle cilalanarak yayına sokulmuştur.

en başta isimden kaybetmektedir, sonra da zihniyetten. zira gökçek aynı gökçektir.
haberleri okurken gülme krizine giren bir spikeri vardı. hala aklımdadır.