bugün

bu aralar mala baglayan gomsu teyze modunda... ne guzel gorsel eklemis, silmis sonra yapma dedim, entrylerine bi baktim bi yerde fena giydirmis caktirmadan ama boyle.. sinegi sikmis ama canini yakmamis..tabi yaa guzel boyle...

ama adamsin, adamin dibisin... her zaman..
iyi şeyler.
o bir kere, "hakkında iyi şeyler." tmm mı cnm? .s.s
şizofren olmayan yazar.
iyi şeyler.
görsel
köprücük kemiklerinden şakaklarından öpmek istediğim yazar.

telefonda ağlamamı bile seven lütfen ölme derken beni bin kere öldüren güzelim yazar.

çok ciddiyim üzeni kötü laf diyeni görürsem hayatını kaydırırım.

beyninin kıvrımlarından öptüğüm zeki'yem. hep ol hiç gitme benden.

not: ne zaman geliceksin bana , şaraplar duruyor kadehler duruyor kahveler duruyor. yatağımızı ısıttım ipek dantelli gecelikler aldım senin için. ehe.
köprücük kemikleri belirginse beslenir ki bu.
kesinlikle tanışılması ve yazılması gereken yazarlar listemde ilk ondadır.
köprücük kemikleri ile bütün ilgiyi üzerine toplamış, sözlüğün demir başlarından* olan ve yavuklusunu tanımayan yazar..

kısacası acayip eğlenceli birine benziyor.. lunaparka gidip balerine falan binebilirsiniz..
benim manitam olan yazardır.

artık sözlüğe açıklamamız gerekmektedir.

herkes ayağını denk alsın. topuğuna sıkarım ona yavşayacak adamın. akıllı olun, adam olun.

aşkkııımımmmm.
Yozgat'ta taştaşlarının heykeli bulunan ulu yazar.

Saygılar..
sirf benimle konusmuyor diye watzabimi kaldirdim.. zaten bi kendisi vardi watzabimda...

oyle de severim kendisini... canim...bebilim..
herkesin sevgili olmuş, orta malı olmuş la bu.* ayrıca sözlük abazalarını ortaya çıkarmıştır.

dünya kadar malın olacağına....
nutella suratlı fındık burunlu ve yılın en şekilli dudağı ödülünü almış sevgilim.

kamerada yapmadığım tahrik edici hareket kalmamasına rağmen sdce srılıp uyylm diyen sadık erkeğim.

bana çok güzelsin diyor yoksa bununla da konuşmam amk sonuçta özküfenim düşük ve tatmin edilmesi lazım.

hoşlanıyorum senden be. gülücük.
aslında sözlük erkekleri farkında değil ama entrylerinden anlaşılıyor ki bildiğin cayır cayır yanıyor bu kız aga.
yok mu allah rızası için ateşini söndürecek bir babayiğit?
Twitterdaki resminden anladığım kadarıyla +25 yas bi hatun.
(bkz: kırk yılık itfAiyeciyim böyle yangın görmedim)
Kendini bilmezin önde gidenidir.

Fazla yazıpta kaldırmayın bi taraflarını, abartılacak bir yanı yok. Ergendir kendisi.
(bkz: yanıyosun fuat abi)
--spoiler--
-devrimciyim ben devrimci, benim içimde cayır cayır devrim ateşi yanıyor be.
+demek devrim ateşi yanıyor hee, götürün lan, söndürün şunun ateşini.
--spoiler--

aklıma bu replik geldi nedense. hangi filmden olduğunu hatırlayana yüz bin lira vereceğim.
(bkz: gıylamış destanı)
(bkz: herhangi bir harun abi)
kel degildir.
keller her göte eller, aman diyim yazarı.