bugün

kesinlikle bulaşılmaması gereken ilaçtır.
bırakmak için neler çektiğimi bir ben bilirim. 4.gün bugün. selamet dileyin.
bırakırken bir anda bırakılmaması gereken ilaç.

azaltarak bırakılması gerekir.
piyon'da bahsi geçen ilaç.
600 mg den 100 mg ye kadar düşürüp bırakma çabasına girdiğim ilaçtır.
mide bulantısı, uykusuzluk karın ağrıları vesaire...
kafa yapıyorsa ver gelsin demek istediğim ilaçtır.
Anlaşılan kullananların azalarak bitmesini dilediği ilaç.

Annem bir ara kullanıyordu sonra naptı bilmiyorum, bak endişelendim şimdi.
yanlış yönlendirme beyler... seroquel xr ile seroquel aynı değildir.. salınım süreleri farklıdır.. xr olanı ertesi gün bile sizi kokain çekmiş gibi dolandırır.. 200 mg lik atıp ertesi gün 5 de uyandıktan sonra mal gibi dolandırdı beni, kullanırsam siksinler. gerçi arada fazladan uyayım diye attığım oluyo. diğer seroquelle karıştırmayın beyler valla xr belanızı siker.
aldığınızda, ne zaman uyuduğunuzun farkına bile vardırmayacak uyku ilacı.

lan böyle hiç uykunuz yokken ve sağa sola dönelerken, bi bakmışınız ki sabah olmuş, uyanmışınız. ama öyle uyanmak değil, böyle geceden kalmış gibi uyanmak.
(bkz: bebek eroini) dir..
içilmemesi hunharca tavsiye edilir..
hatta hiçbir antidepresan içilmemelidir..
bırakın psikiyatristler aç kalsın.. size bir şey olmasın..
insan beyin işlevsizliği yaratan bir zehirdir..
20, 100 ve 300 mg olarak satışa sunulmuş, major depresyon - şizofreni tedavilerinde kullanılan uyku ilacı. Her ne kadar sadece uyku ilacı olarak bilinse de hayal görme, saldırganlık gibi rahatsızlıkları da önler. 300 mg mı içtikten 15 dk sonra uyutur. Fakat bir hafta içinde de 5 kilo birden aldırır. Dikkatli kullanılması gereken bir antipsikotiktir, bağımlılık yapar.
Alziemer hastalığının tedavi döneminde de kullanılan ilaç.
Bazıları depresif bazıları manik yaşıyor bu hastalığı. Anneanem manik yaşayan hastalardandı. Uyku nedir bilmiyordu. Bu ilacı sabah akşam veriyorduk anca yarım saat uyuyordu. Bir gun merak edip bende içtim ilaçtan çocuk aklı işte, at gibi uyudum çok afedersin.
Birkaç dakikalığına kafa yapar. Sonrasında uyursunuz zaten
Bipolar bozukluk teşhisi koyulan insanların zinhar ara vermeden kullanması gereken ilaçtır. Aksi takdirde etrafındaki insanların hayatlarını cehenneme çevirirler.
depresif nevroz , majör depresyon ve ölüm obsesyonu hastası biri olarak efexor 225 mgnin yanında 100 mg e terfi ettiğimde zihnime ölüm / intihar düşüncesi gelir gelmez beynimin üst tarafını bir güzel karıncalayan ve bu karıncalanmadan sonra mutlu uyumamı ve yaşamamı sağlayan depresyondan şizofreniye her derde deva muhteşem antipsikotik.
100 mg içiyorum yanında efexor 225 mg ile birlikte acaba doktor dozu mu arttırsa ... Kronik depresyon ,Majör depresyon ve ölüm takıntım var(Sürekli ölümü düşünmek,her daim her saniye her nefeste) ...
bir uyku ilacı olmamakla birlikte uyku ilacı olarak kullanılmasını fiyatı yüzünden tavsiye ettiğim ilaçtır. ucuz olması sebebiyle temiz bir uyku çekmek isteyenler ve günlerce yataktan kalkamaya, kendi yatağına pisleyip açlıktan ölmeye niyetliler için biçilmiş kaftan.
bugün yaşadığım sinir krizinden sonra gece olunca nasıl uyurum ben bu dertle diye düşünürken aklıma gelmiştir. lakin ablam yıllardır kullanmakta gece yatarken.
herneyse 1 saat önce 25 mg lik bir tane attım bana mısın demedi hala zehir gibi ayaktayım. tırt çıktı.
Aslen şizofreni tedavisinde kullanılır. Yan etki olarak uyku yaptığı için uyku ilacı niyetine verirler. 1000 mg'lık kullanmak zorunda kaldığım dönemde yatağın yolunu kaybetmeme sebep olmuştur. Ölü gibi uyutur. ilaç kesildiği takdirde uyku düzeninizi geri kazanamazsınız. Bu sebeple bir nevi bağımlılık yaptığı söylenebilir.
an itibariyle kullanmaya ürktüğüm psikotik ilaç.
dikkat .uyku apnesine yol açabilir.

ilacın temel fonksiyonu insanı gevşetmek . gevşeteyim derken boğaz kaslarınıda gevşetiyor. buda nefes almanızı zorlaştıryor.

horlama ve uyku apnesine yol açıyor.
sözde uyku ilacı. maks dozda bile bir boka yaramayan naylon bir ilaçtır. s edin kullanmayın.
Şirin pembe buluttur. Uykudur, saçma rüyalardır.
Bipolar veya tssb'niz sonucunda bu ilacı kullanıyorsanız artık daha fazla kafayı yiyorum hissiyatına kapılabilirsiniz. Başlarda uykumun ortasında kuşağıma birinin bir şeyler fısıldadığını zannetmelerim, birinin beni boğmalarıyla uyanmalarım zamanla yerini odamda bekleyen gölgeye daha sonraysa kabuslara yerini bıraktı.
iştah açar, baş ağrısı yapar, susatır, içildikten 20 dk sonrasında kafayı ağırlaştırır yanı sıra şeker, çikolata yeme isteği hatta krizi yaşatabilir.
uyku ilacı olarak verilebilen ilaç. doktor 2 hafta önce uyku problemim için yazdı bunu, düzenli olarak kullandım 2 hafta boyunca ama dün çok alkol içtim diye ilacı almadım. saat 1 gibi yataga yattım sarhoş halde, dön allah dön zor uykuya daldım. sabah ezan okunurken uyandım 3-4 saatlik uykuyla. lan içmeyince bu kadar yarrağı yiyoz mu amk.
Yarım saat önce uyku bozukluğu sebebiyle içtiğim ilaç. Birazdan devrilebilirim sözlük.
güncel Önemli Başlıklar