bugün

karmanın dibine vurması an meselesi olan yazar.
(bkz: peşindeyim oğlum)*
inbenin önünde gidenidir.
nickinin hakkını vermemesi temennisi ile hoşgelmiştir.
homoseksüel yazar arkadaşlar, lütfen ilişki teklifli mesajlar atmayınız. sadece nick'im inbe. ben değilim.
(bkz: işte o liste)
hoşgelmiş dediğim yazar.

(bkz: başımıza taş yağacak)
hep söylerdim fenerbahçelidir kesin diye kimse inanmazdı.
(bkz: fenerbahçeli)
#7653048 şaka mısın genç sen?
ibne diye kısaltan arkadaşlar. dikkat edin "inbe" şeklinde yazıyor. illa kısaltacağım derseniz, "seri" diye kısaltınız.
88. entrysinde karmanın .na koymuş yazardır helal olsundu kendisine. içimizdendir o lan.
ibnelikten kılpayı kurtulmuş yedinci nesil. renk katmıştır ortama.
rakıyı sütle karıştırıp içmeyi seven yazar. atatürk posteri karşısında, müzeyyen senar dinleyerek içmesi gerçekten çok güzel.
#7784652 la havle.
muallaymış adı.
(bkz: galatasaraylı olmak için 3 neden/#7752698) şeklindeki entrysi ile kimlerin yazar olabileceğini bizlere kanıtlamıştır. bilip bilmeden sırf taraftara bok atmak adına uygun olmayan cümleler kurmuştur. bu vakitten sonra seri artı oy bile verse inbe inbedir kendi dediği gibi.
mutluluğu hakeden yegane insanlardan..en yakın dostum, iyi ki varsın.
uuser'lerden birine dadanmışlar, seri eksi oy vermeye başlamışlar sistemli olarak. geldi eleman da mesaj attı "sen mi kötülüyorsun" diye. efendiler, sadece nick o. ne seri oy veriyorum, ne de inbelik* var. hani kız olsam bile vermezdim, o derece erkeğim. "eh işte" oyuna hafif meyilliyim, e, o kadar kusur paşa torununda bile olur.
(bkz: seri eksi oy veren inbe)

yanlış anlayan yazarcanlar; (bkz: seri eksi oy veren ibne)
seri melek veren eski ibne ile her hangi bir ilişkisi olup olmadığı merak edilen yazar. hoş gelmiş.
şakacı yazarcık.
"tırnak içine al hacım yazdıklarını."
yaptığı şakayla dilimi anüsüme kaçıran yazardır.

yapmasın efenim sabah sabah böyle şeyler. çıkıyor işte 1-2 tane benim gibi.
(bkz: seovi)
yaptığı şakadan sonra gelen özel mesajları yayınlamasını sabırsızlıkla beklediğim yazar *.
yaptığı şakadan sonra gelen özel mesajları yayınlamasını gerçekten sabırsızlıkla beklediğim yazar
laf ettiği adamı tanımayan, önyargı olayını aşmış insan.

(#7915857)
not: siliniyomuş ne göt olurum lan.