bugün

Hacetepe meslek yüksekokulu'nun biricik öğretim görevlisi, Radyo televizyon bölüm koordinatörüdür. medya politikaları üzerine ingiltere'de doktora yapmıştır. 30 lu yaşlarda olmasına rağmen hatrı sayılır bir özgeçmişe sahip şahsiyet. kendisi fazlasıyla zekidir ve bilgilidir tecrübelerini öğrencileriyle paylaşmaktan çekinmez bölümünün iyileşmesi için heryıl bölüme bomba hocalar getirir.

Geçen yıl TRT spikerini getirmesi bu yılda bir başka ismi anılan dr. getirmişdir. * öğrencilerini hayata hazırladığı gibi dikey geçiş * yapacak öğrencilerede rehberlik etmektedir 2 yılda bana çok şey öğretmiştir DGS'yi kazanarak ankara ilef'i kazanmamda katkısı yok değildir ne mutludur öğrencilerine.

unutmadan ekleyim kendisi Ankara iletişim'i 1994 yılında birincilikle bitirmiştir.
"serhat kaymas hayat kaydırır" adıyla anılan sevgili bilgili hocamızdır. ancak hacettepe meslek yüksekokulunu bırakıp başka bir üniversiteye dekan olma haberleriyle bizi üzen hocamızın yeni öğrencilerine de başarılar diliyoruz.
küreselleşme ve etkileri konusunda türkiye'de sayısı akademisyenlerdendir.
tam adı ahmet serhat kaymas olan akademisyendir. çankaya'da prodüksiyon şirketi vardır.
hayat mayat kaydırmayan en sevgili hocalarımızdandır.

başkent üniversitesi'nde ses kaydı dersine girmiş, 2-3 dangoz tarafından canı fena halde sıkılmış ve başka bir sebepten dönemin yarısında yerini göker müftüoğlu'na bırakmış olsa da can hocamızdır. sınıfı gruplara ayırıp, öğrencilere radyoda program yapma imkanı sunmuş, her öğrenciyi gözlemlemiş ve kendimizi geliştirmemiz açısından bize önemli geribildirimlerde bulunarak yardımcı olmuş bir hocamızdır.

aynı anda hem ciddi, hem espritüel olabilen, inanılmaz donanımlı bir adamdır ayrıca.

ve muhtemelen dönem sonunda çocuğumuza güzel kıyaklar yaptı. yoksa göker hocaya kalsak işimiz yaştı.

adam gibi çalışan öğrencinin hayatını niye kaydırsın lan adam? manyak mısınız siz? *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.