bugün

kendisi ile yapılan bir röportajda;

"spiker: sergen, dünya çapında bir yeteneğin var. ancak, türkiye dışında hiç oynamadın. Bunun sebebi nedir? sana yönelik bir teklif olmadı, yoksa sen mi gitmek istemedin?

sergen: teklifler geldi tabi, gelmedi değil ama, ben pek gitmek istemedim.

spiker: avrupa'da oynamak her türk futbolcusunun hayaliyken, sen neden bu teklifleri reddettin?

sergen: ya şimdi, yabancı bir takıma gittin miydi, mecbur antremana çıkman lazım. benim adaım sergen, ben antremana çıkmam diyemessin. anında koyaralar kapının önüne. o yüzden, türkiye'de daha rahat edeceğimi, düşünerek teklifleri reddettim.

spiker: mavi ekran."

bir başka röpartajda ise sergen, arda'nın yurtdışına transferi hakkında yorumlar yapmaktadır. konuşmanın bir yerinde;

"sergen: ..... yani avrupa'da oynamak öyle kolay değil, yetenekli olmak yetmez. mesela almanya milli maçından sonra benim bayern münich'e transferim vardı. adamlar bir araştırdılar. almadılar beni tabi...."
Muhabir:Atatürk ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklı olanını severim demiş sen ne... diyorsun bu konuda

Sergen:Valla iyi güzel demiş de ben çevik değilim ki..

Muhabir:Sergen gözlük takmışsın hayırdır

Sergen:Yanlış anlamayın entel falan değilim..Gözlerim bozuldu..Aha bak Sergen entel olmuş diye yazmayın..

Muhabir: Sergen tigana senin için 4 kilo versin onu avrupaya transfer ettireyim demiş ne diyorsun
Sergen: 4 kilo versem jokey olurum diyorum

Ali Sami Alkış:Bu Sergen'i günde 3 posta dövmek lazım..Yeteneklerinin farkında değil çocuk..

Sergen:O adam kim çıksın kapının önüne kim kimi dövüyor görsün..

Tümer'in sürekli penaltı kaçırdığı bir dönem devre arasında antrenöre..

Abi bu takımın penaltıcısı kim..
Pancu..
Eee niye bu amcık kullanıyor

Muhabir:Sergen Tigana senin için ondaki futbol zekası bende de Platini'de de yoktu demiş..

Sergen:Hocam doğru söylemiş..

Ziya Şengul:Ben senin en çok eleştirildiğin dönemlerde bile her zaman Sergenci oldum, senden yana tavır koydum..

Sergen:Sen de benim yüzümden çok eziyet çektin be Ziya abi..

Frikik kazanırız ve..

Ahmet Dursun:Ne yapacağız abi..

Sergen:Ne yapacağızı var mı Ahmet sen çekileceksin ben vurucam..

Spiker: Sergen geldi vurdu ve Gooooll

Muhabir: Sergen senin için antreman yapmıyor diyorlar

Sergen: Dogrudur

Muhabir:Bülent Korkmaz da 33 yaşında ama hala antreman yapıyor bu durum seni rahatsız etmiyor mu..

Sergen:Bülent yeteneksiz,antreman yapmazsa oynayamaz,ben yetenekliyim o yüzden antreman yapmama gerek yok..

Ankaragücü-Beşiktaş maçı sonrası..
Muhabir:Sergen bugün performansın iyi değildi ne diyeceksin..
Sergen:O zaman haftaya yerime oynarsın derim..

Rıdvan Dilmen:Sergen şu halinle çıksan Koller'in ayağından top alır mısın..
Sergen:Alırım tabi..Sen de alırsın..Koller'e topu ver,önünü aç 20 metre süremez..
klas insandan derlemeler
http://www.facebook.com/p...d=424371486974&ref=mf
ntv sporda galatasarayın en çok çalışan iki futbolcusundan* lucas neille bildiğin bok atmıştır. hiç bir özelliği yok demiştir. bu adam eleştri yapmaya çalışmıyor, galatasarayın elenmesinden adeta zevk almıştır, neden? çünkü ben demiştim diyebilmek için. rijkaarda zaten demediğini bırakmadı, takımın kalitesini eleştiriyor ama rijkard 'defans yetersiz, oyuncu istedim' lafını duyunca defans milli takımın defansı diyor. resmen açığını yakalamaya çalışıyo. bu ne çok bilmişlik? futboldan bu kadar anlayan birisi futbolcu olduğu zamanlar nasıl oluyorda türk erkeğindeki göbeğe sahip oluyor. kaç kere avrupada isminden bahsettiler? türkiyenin kaliteden yoksun zamanlarında dikkat çekmiştir futbolculuğu.
iki büyüğe gülmekten ölmüştür.
en saçma sapan yorumcudur.
onca sene ne antreman yapmış ne koşmuş biri olarak, az önce ntv'de fb ve gs maçlarını eleştirirken: koşmazsan olmaz kaybedersin, antremansız olmaz antreman yapmalısın 5 günlük antremanla futbolcu sahaya çıkmamalı diyerek vay arkadaş dedirtmiştir * * *
"trabzonspor liverpool'la kafa kafaya mücadele etti her iki maçta da, paok nerde liverpool nerde"

acımadan vuruyor.
bu akşam ki yorumlarıyla fenerin anasını s*kmiştir.
lucas neill'a hiçbir özelliği olmayan futbolcu diyerek maçları götüne gözlük takarak izlediğini göstermiştir herkese. gerçekten götüyle izlediğiyle ilgili bi soru falan sorulması, bi röportaj falan yapılması ne bileyim söyleşi falan düzenlenmesi lazım hatta. galatasaray'ın çoğu maç en iyi olan adamına, hiçbir özelliği yok demek gerçekten yetenek işi.

şu adam futbol yorumculuğundan ekmek yiyerek, sokaklarda gezinerek çöp tenekesinde ekmek bulmaya çalışan insanlara küfür etmekte. evet bu adamın ntv'de her program yapışı, o programdaki her cümlesi milyonlarca işsize, fakire tokat gibi küfür.

gerçekten yazık, durum hiç bu kadar vahim olmamıştı.

-evet sergen, maçları götünle izlediğinle ilgili bir iddia var, ne diyosun bu konuya?
+abi şimdi tabi çekemeyenler var, onlara anten taksın diyorum eheh
-iddialara yine götünle gülüyosun yani.
+aynen abi
-ne götmüş arkadaş. teşekkürler sergen..
kafasındaki sisteme göre 26 sından sonra 5 milyon üzeri bonservis bedeli ödeyip yabancı oyuncu aldıysa sıçtın arkadaş. misimovic için şunu demiştir;

"bu adama vereceğin paranın geri dönüşü yok ki, adam 28 yaşında. 2 yıl sonra sattın diyelim. kim o kadar para verecek ?"

zaten kulüp adamdan para kazanmak istese -ki öyle bir sistem türk takımları transfer politikasını günü kurtarma sevdasından vazgeçtiği zaman gelir türkiye'ye- seçimini herhalde gidip 28 yaşında vitrinliğini yapmış profesyonel bir oyuncudan yana kullanmaz. gider beşiktaş ın çabaladığı 20 yaşındaki rodrigo tipi oyuncuları almaya çalışır, onda da amatörlük yüzünden dos santos ta olduğu gibi çuvallar.
zamanında aldığı eleştirilerin acısını çıkarmaktadır. Amma eleştirilmiş yahu.
dünyanın en güzel kulaklarına sahip kişisi. *
Muhabir: Sergen tigana senin için 4 kilo versin onu avrupaya transfer ettireyim demiş ne diyorsun
Sergen: 4 kilo versem jokey olurum diyorum

Ali Sami Alkış:Bu Sergen'i günde 3 posta dövmek lazım..Yeteneklerinin farkında değil çocuk..

Sergen:O adam kim çıksın kapının önüne kim kimi dövüyor görsün..

Tümer'in sürekli penaltı kaçırdığı bir dönem devre arasında antrenöre..

Abi bu takımın penaltıcısı kim..
Pancu..
Eee niye bu amcık kullanıyor

Muhabir:Sergen Tigana senin için ondaki futbol zekası bende de Platini'de de yoktu demiş..

Sergen:Hocam doğru söylemiş..
avrupa maçlarında fenerbahçe ve galatasaray gol yedikten sonra orgazm olan yorumcu.

mesela ;

anlatıcı : sergen fenerbahçe'yi paok maçında nasıl buldun maçta neler olur bundan sonra(fb-paok maçı, maç devam ediyor ,skor :fb=1 paok:0)
sergen : e şimdi fenerbahçe fena oynamıyor ama bir gol yiyebilir gol yerse işi zor.(yapma yaa ne mükemmel bir yorum: fb gol yiyebilir hadi canım)
--dakikalar geçiyor maç uzatmalara gidiyor ve gol oluyor, paok gol atıyor.--
anlatıcı : sergen ne diyorsun paok gol attı maç 1-1 oldu.
sergen : ben demiştim , ben demiştim e yani şimdi fb'nin işi çok zor hatta bir gol daha yiyebilir .... son dakikalar paok 2. gole yaklaşıyor (bu arada ntv de sergen bu atak olurken yerinde falan oynuyor hafif bir titreme oluyor) ve adamlar dışarı atıyor maç bitiyor ve sergen gülmemek için kendini zor tutuyor.
mehmet demirkol ak dese bu herif kara diyor. "ben futbolculuk yaptım sen ne anlarsın" üslubunu kullanıyor. mehmet demirkol programda dalacak bir gün sergen'e ama ne zaman.
mehmet demirkol'un yorumcu oldugu yerde 1 dakika durmaması lazımda para için katlanıyor çocuk.
çok pis atçıdır bu abimiz. atçıdır derken yanlış anlaşılmasın, at yarışı hastasıdır. (bkz: tjk)
sergen tümere çekil dedi.

http://www.dailymotion.co...-muthi-sergen-taklidi_fun
türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük futbol yeteneği...

peki, türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu niye değil?

çünkü türkiye'nin gelmiş geçmiş en karaktersiz futbolcusu...

idi.
malesef, tipik bir türk futbolcusuydu. yeteneği ise tartışılmazdı.

buyrun yeteneğine dair bir derleme; http://www.youtube.com/watch?v=nwhMResMUK8&feature=fvw
(bkz: yani sıkıntı var sevgili ercan taner)
an itibarı ile mehmet demirkol ile güntekin onay arasında müjde ar'a dönmüş adam.*
müthiş yetenekli ve zeki ama bir o kadar da rahat ve pişkin bir futbol adamı. her türlü serserilik yakışmaktadır kendisine.
tv'deki yorumlarındaki rahatlığına hayran kaldığım ve güntekinle bi gün fena kapışacağını düşündüğüm efsane adam. (bkz: dimi ercan taner)
güncel Önemli Başlıklar