1. 1.
  aslında 15 ağustos 2018 serenze.com rezaleti şeklinde bir başlık açacaktım fakat ; bu isimle arattıklarında da rezaleti herkesin okumasını istedim.

  ön edit: kapıda ödeme olarak bile sipariş vermeyin. email , adres, telefon numaralarını alarak reklam vermek için başka sitelere satıyor olabilirler..

  bir kaç aydır sürekli facebook,instagram gibi sosyal mecralarda değişik ayakkabı modelleri ile karşıma çıkıp duruyordu. ben de gerek 1-2 forum olsun gerek şikayetvar.com olsun facebook yorumları vs girip baktım. kötü değil. farklı modeller düşünüğ diğer sitelere bakayım derken 1-2 ay geçmiştir. beğendiğim ayakkabı için siteye girdim.ödeme yapıp alacakken hata verdi. ben de '' bunda bir işaret olabilir'' diyerek kapıda ödeme olacak şekilde sipariş olduğunu fark ettim ve oradan şipariş verdim .

  hemen emailler geldi ürün onaylandı. şipariş kayıt edildi ve 1 saat geçmeden ürün kargoya verildi diye email geldi. hatta bir bayan tekrar onayımı alarak şu an kargoya veriyoruz efendim dedi. bizim şirket çok büyük ve başka bir noktaya taşındık bazı kargo firmaları baştan savuyor geldik yoktunuz gibi mazeretler sunuyor diye kargomu taki edip şubeye ulaşınca bekletiğimi belirtmek için kargoyu aramayı planladım. şipariş için görüştüğüm whatsupp numarasına sordum; fakat bugun verilir verildiginde mesaj gelir dendi.

  5 gün boyunca hergün başka bir yalan atarak beni oyaladı. ve kargoya verildi diyerek başından savdı bazen de tenezzül edip cevap vermedi. defalarca rica etmeme rağmen bir mazeret uydurarak savsakladı. ben de bu durumu şikayetvar.com a yazdım.

  https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/10791004

  ne hikmetse ulaşamadığım insanlar 1 saate beni aradılar.
  - nasıl düzeltebiliriz bu mağduriyetinizi ?
  + düzelmek için geç kalındı çünkü yarın yola çılacağım bu nedenle ayakkabısız kaldım sayenizde ve daha önemlisi salak yerine koyup 5 gün boyunca dalga geçtiniz.
  - elimden geleni yapmak istiyorum. özür dileriz vs

  çok ısrar eder....
  ( artık ürünün ellerinde olmadığından emin oldum için )

  + tamam lan !! tamam madem samimisiniz bana bugun gönderin. verin kargoya bugun kargo no bana gelsin şikayeti bile sileceğim.
  - hemen kendi ellerimle kargoya veriyorum ve sizi arıyorum emrah bey.
  kapattı.

  aradan 1 saat daha geçmedi.
  - emrah bey meraba. ben ürünün elimizde kalmadığını size bildirmek için aradım çok özür dilerim başka bir model yollayayım hemen size ??
  + * ) ya oğlum gidin başımdan atık sizden daha çok nefret ediyorum. ürün elinizde yokken sipariş alıyorsunuz.. insanı salak yerine koyuyorsunuz.. sorunu bilmeden direkt arayıp kargoya ellerimle veriyorum diyorsunuz .. ( baktı silmiyorum ) bu sefer arayıp gerçeği söylüyorsunuz.. hadi gidin başımdan hadi...

  sonra ikinci kez yaşadığım bu durumu tekrar yazdım..

  https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/10791839

  https://cdn.sikayetvar.co...791839/aaa-1534330634.jpg

  https://cdn.sikayetvar.co...1839/bbbbb-1534330636.jpg
  https://cdn.sikayetvar.co...cccccccccc-1534330637.jpg

  https://cdn.sikayetvar.co...dddddddddd-1534330638.jpg

  https://cdn.sikayetvar.co...eeeeeeeeee-1534330640.jpg

  https://cdn.sikayetvar.co...ffffffffff-1534330642.jpg

  girmeyin almayın !!!
  ... joneca