bugün

Makyajsız mı? Yuh. Kör müsünüz?
tamam anladık beğeniyorsun tamam çok büyük insan süper insan anladık her gün şu başlığı uplama amk gerizekalısı.
tanım: bir ünlü.
Bu kadının justin bieber e benzediğini düşünen sadece ben mi varım ?

görsel
görsel
çene, burun ve dudak estetiği olmuş.
Güzel bir kadın aynı zamanda başarılı bir oyuncu.
Oyunculukta çığır açtığını fi dizisinde pekala kanıtlamış kişi.
losencılstan ev almış. 2 oda 1 salona 2 trilyon vermiş.

http://www.posta.com.tr/s...otograflihaberi-1294543-2
doğaldan sonrasını okumadım.

bir balon.
güzel bir kadın değil bence, medyanın abartması. sokağa çıkın binlercesi var.
Malını görmek istediğim oyuncu.
Oyunculuğu mu daha overrated yoksa güzelliği mi diye dilemmada kaldığım hatun kişi.
Sevimsiz bi kadın.
güzel desem güzel değil gibi, çirkin demeye dilim varmıyor.
donuk bir duruşu var, buz gibi, soğuk. sanırım bu yüzden sevimsiz geliyor insana.
oyunculuğu için de aynı şey geçerli. rollerinin hakkını tam anlamıyla verebildiğini düşünmüyorum ama ülkemizde meşhur olmak bu kadar kolaylaşmışken yaptığı işler adına tebrik edilesi.
Bu kadına bakıp da 30 saniyeden önce kadın olduğunu anlayan net zoofilidir.
adanalı dizisinde "sofia" adıyla yavuzun kızı rolünü üstlenmiştir. bu dizi ile tanındığını düşündüğüm oyuncu.
görsel
Şu hareketi bendeki bütün sempatikliğini öldürdü. Yav de get.*
bazı ünlülerin gerçekte o kadar güzel olmadıklarını falan söylerler ama bu serenay sarıkaya için geçerli değildir bizzat gördüm harbiden güzelmiş.
Bu kadını çok beğenenlerin büyük çoğunluğunun güzellik algısı medya tarafından Dayatılana bağlı. Beyinleri öyle çalışıyor artık, tüketim toplumu böyle, ne verilirse o.

Benim algıma göre bayağı bayağı çirkin bir kadın, erkeksi yüz hatları var, uzun ve zayıf.

Objektif bakacak olursak da normal herhangi bir kız, güzel denebilir.

Diyeceksiniz güzellik herkese göre farklıdır, evet, yukarıda kendi bakış açımdan da yazdım, ama bunun objektif olan bir kısmı da var.

Ünlülerden çoğunu güzel bulmuyorum, bana yapay geliyorlar ve dayatılınca daha da itici oluyor. Ancak bir kadın güzelse güzeldir ya da erkek yakışıklıysa yakışıklıdır, (altın oran, erkeksilik/kadınsılık düZeyleri Vs) kabul edilir, ama beğenip beğenmemek kişinin algısına bağlıdır, bu algı da -toplumun çoğu için geçerli olmak üzere- dayatılana bağlıdır, ne kadar abartılıp parlatılırsa o kadar beğenilir söz konusu kişi.
Ayakları hariç çok güzel kadın.
bana hiç öyle çekici gelmedi ya bu kadın. tipim değil ondandır belki.
Güzek diye yutturulan ünlülerin başında gelir. Yazık bu milletin pompacılarına.
anca hayatında başka hiçbir kadın görmeyen bir erkek tarafından, gerçek olamayacak kadar güzel diye tanımlanabilecek, vasat ve sümüklü kadın.
idare eder değil güzel kızdır.
Oğlum bunu Türkiye güzeli seçen juri Emin’im ki hayatımdan metroya metrobüse hiç binmemiştir. Bundan misliyle güzel kızlar toplu taşıma da heba oluyor bu hatun koca ağzı erkeksi kart yüzü v e çobansı tavırlarıyla piyasaya hükmediyor yemin ederim çok ilginç bir durum
kesinlikle hiç tarzım ve tipim olmayan kadın.

güzel falan ama o nasıl bir hayat enerjisi öyle, kesinlikle kendinizi yanında rahat hissedemeyeceğiniz bir arkadaş.

(bkz: bence öyle)