bugün

cok dizi izlemeyin. millet dizi izleye izleye "seni seviyorum ama ayrilalim." klişesini gerçek sanıyor. hayat dizilerdeki gibi değil (bkz: hayatı dizilerdeki gibi görmek).
Çünkü sevmek ile birlikte olmak aynı şeyler değildir.
Fahiseyim ama bakireyim!
Bu cümle ile pek farklı olmayandır.
Yalanlarini siktigiminindir.
büyük ihtimalle "sizin daha iyilerine layık olduğunuzu" düşünen bir sevgili tarafından söylenmiş sözdür.
(bkz: vurduruyordur)
Sevgisi mi yalan yoksa ayrılmak istediğimi diye düşüncelere dalmışken bi anda artık yanınızda olmadığını fark edersiniz. Sizden şu ya da bu nedenle ayrılmaz. Sizi çok sevdiğini söyler ama her nedense ayrılmalsınızdır. Bunun bir nedeni hayatına bir başkasının girmesini istiyor olmasıdır. Sizden ayrılmadan bunu yapmayı kendine yediremez ve sizi kırmadan bunu yapmaya çalışır.işte o zamam bu saçma salak cümle çıkar ortaya. "Seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız".
Yalandır eğer bir kız sizi çok seviyosa asla bırakmaz ayrılmamak için elinden geleni yapar.
seviyorum kısmı yalandır. bunu diyen şahsiyete iz bırakacak güzellikler yaparak yol verilmesi uygundur.
"çünkü ben ilişkiye başlamanın yükünü kaldırabilirim ama ayrılık sürecinde dürüst olup sana gerçekleri söyleyebilecek erişkinlikte değilim. yalancıyım ve ayrılırken bile süper biri olarak gözükmek istediğim için hala bana aşık kalmanı istiyorum. bu şekilde egom tatmin oluyor. sen bana aşık kaldığın sürece ister istemez beni bekleyeceksin, eğer senden terfi ettiğim kişiyle işler yürümezse yine durak olarak kullanımıma müsait ol." demek isteyen kişi. alt yazısı çıkınca izlemek lazım. böyle ne dediği anlaşılmıyor.
yalanın kuyruklusudur. bunu söyleyerek kandıran kız da yılanın kuyruklusu.
sana baktım ama iş yok bende başkasına verdim asıl demek istediğidir.
kusura bakma ama amadan öncesi bana sonrası sana girsin.

hayattan soğutan naralardır.
çünkü daha üst modelini buldum senin diyor yani.
O amadan sonrasi var ya....
(bkz: kız yalanları)
başka birini seven kişinin sevgilisine bir bahane uyduramadığında kullandığı klasik cümlelerden biridir.
-seni çok seviyorum ama ayrılmalıyız mamut
-seviyorsan niye ayrılıyoruz ki
-ayrılmalıyız işte mamut
-bsg ayten ya
(bkz: civik bacim afedersin)
Hem salak hem yalancı bir kız/kadın/erkek söylemidir. Seviyosan neden ayrılıyosun, ayrılıyosan salakmısın hala unutamadım sorularını kendimize sormamız 1. dereceden farz olup, söylemi dile getirenin akıl sağlığından...
(bkz: ya bak ya şimdi ya neyse ben birşey demiyorum)
-seni çok seviyorum ama ayrılmayız
-bir umuttu zaten bizimki git hadi
-hoşçakal sevgilim
-hoşçakal ulaşılmazım...
ayrılmak isteyen sevgili söylemidir. "sen çok iyi birisin inan bana" şeklinde devam edecektir.

jennifer, uslu bir kız ol ve sevgilini terk etmeden önce ona, onu sevdiğini ve çok iyi biri olduğunu söyle.
var imiğine kurban olduğum zamanına bak. ne demek lan bu?

babası fabrikatör olan kız/erkek tir. ne günlermiş yav bu türk filmlerin dramatik konuları. aşkları temiz ama erotizm yok altancığım. adam 2 saat kadın için çıldırıyor ama bi dokunamıyor be kardeşim. belkide sansürleniyordur akıllarda daha yazarkene bunları. bir dönemin gençlerinin dilinde idi bu söz;

+ben sevdiğim kadınlar sevişmem abiciğim+
ne demek lan bu?*
yalandır. sizi artık sevmiyordur, gerçek budur.
arada mesafe falan varsa zorunlu kullanılacak, aşkı başlamadan bitirecek sözdür.