bugün

bekleyip bekleyip yeni sevgili bulununca atarsa ve yeni sevgili görürse 45 dakika aralıksız gıdıklanarak işkence yapılmalıdır.
-seni unutamıyorum
+cidden mi?
-bu tip unutulur mu ahuaha
+şıllık...
allah daha beter etsin denilesi sevgilidir.
"sen kimsin? hatırlayamadım." denilebilecek kişidir kendisi.
o kadar kişiye baktım dnedim ama senden salağını bulamadım anlamına da gelebilecek sözdür.
-seni unutamıyorum
+iyi de sen kimsin
-ne demek sen kimsin..tanımadın mı beni
+numaran kayıtlı değil bende. çıkaramadım kusura bakma
-ben unuttum diyorsun yani
+yani...
direk unutamiyorum diyemeyenler için farkli yöntem vardir örnegin: ortak bir arkadas bulur eski sevgili sahsi ve bu ortak arkadasi sizin ayaginiza gönderir "x'in selami var sana" diye.selam gondererek hala unutamadigini açiklamaya çalisir ufacik akliyla.
+ seni unutamıyorum zehra !
- yeter artık arama beni süleyman !
+ beni aldata aldata gidip 1.50 lik cücürük serhatla mı aldattın ahahah ? başka kimse pas vermedi mi ?
- tacizlerinden sıkıldım süleyman !
+ sus kevaşe.
başka bir kız veya erkek için, birlikte olduğu sevgilisini terk eden ve o şahıs tarafından aldatıldıktan sonra pişman olup geri dönmek isteyen erkek veya bayan kişi.
sevmesini bilmeyen kişinin, unutma konusunda da yaşadığı beceriksizliği ifade eden durumdur. bu tipler ne adam gibi sevebilir ne de unutabilir.
-seni unutamıyorum.
+ne güzel, ne hoş... fakat... sen kimdin ya?
muhtemelen yalnız kalmıştır.

(bkz: geçti bor un pazarı sür eşeği niğde ye)
"ben de" diye mesaj atılır, serte sert.
elbet bir gün sen de unutursun diye cevap alınabilir. *****
erkekse, ve zamanında kendisi terketmişse azmış olabilir.
(bkz: tanıdık gelmek)
külliyen yalancı olan kimse tabi gerçekte olabilir ama inanmıyorum.
+ seni unutamıyorum.
- nolursun unut.
+ nolursun affet.
- iyi bak kendine.
+ uyuma lütfen.
- ... ***
+seni unutamıyorum.
-ne kadar unutkan olduğunu ikimizde biliyoruz ayak yapma şimdi.
+ya ama gerçek bak olmuyo.
-ne kadar şirinsin sen öyle.
+yarın ne yapıyosun buluşalım mı?
-kaybol yavşama hemen.
- seni unutamıyorum
+ hımm. klasik bir vaka ama tedavin mümkün.
- nasıl?
+ ben senin en yakın arkadaşınlayım şu an sırf seni hatırlamak için ama valla lan. en yakın arkadaşımı sana havale edeyim ödeşiriz. unutuluruz. ne mükemmelim ya. ehehe
- şerefsiz!
- seni unutamıyorum.
cevap yok.

iletilmedi herhalde. tekrar yazayım.

- seni unutamıyorum.

iletilmedi.

yok yok aramalıyım.

aradığınız abone gizli numaralara cevap vermemektedir.
ipotek altında olduğunuz hissini yaşatır.
eğer tüm kalbiyle böyle bir mesaj attıysa size, cevap verilmemesi ve canı daha fazla yakılmaması gereken sevgilidir. ancak taşşak konusu yapmaya çalışmış, sizin kalbinizi daha da kırmaya yeltenmiş bir şıllıksa* o zaman yapılabilecek tüm pislikler yapılmalıdır. *
+ seni unutamıyorum...
- akşam ne yedin ki?
(bkz: götün kalkması)
eğer giden elemandan geldiyse. a.q böle yapcaksan neden zktr olp gittin, cevabının yapıştırılabileceği bi durumdur. fakat eğer terkedilenden gelen bi msj ise, çok muhtemelen msj sahibi pek biplemicektir fakat karşı taraf tuz dökülmüş solucan gibi kıvranır bu esnada.

kötü be abi...