bugün

sevilmeye alışkın olmayan kişi cevabı da olabilir. o kadar sevilmemişsinizdir ki; biri sizi sevdiğinde önce teşekkür edersiniz. Sevilmeye değer bulunduğunuz için. Sonra sevgi varsa ben de seni seviyorum dersiniz. Demezseniz söz konusu başlığa mensup sevgililer grubuna girersiniz. * * *
(bkz: ryan atwood)
verilebilecek en saçma cevaplaran birisi.
ayrılık çanlarını çalmasına sebebiyet veren sevgilidir.
two and a half mende de charlie harpar bu kişilere örnek verilebilir.
kendinden emin olmayan sevgilidir.
kendi haline bırakmak gerekir,ne de olsa kendi bile sevip sevmediğini tam olarak bilmiyodur ki sana söylesin.
1-utangaçtır. teşekkür ederken yanakları kızarır önüne bakar.
2-kızgındır. sinirli sinirli bakar ve alaycı alaycı 'teşekkür ederim' der. üstüne gidilmemeli bu halde bir süre yatışması beklenmelidir.
3-şempazedir. böyle alttan alta oyunculuk yapıyordur. tatlı tatlı 'teşekkür ederim' der. hınzır hınzır gülümser. hava akımını takip ederseniz onu bu teşekkürün ardından öpebilirsiniz.
4-dalgındır. umursamaz ve düşünceli bir şekilde teşekkür eder. kafası bozuktur ya da bir derdi vardır bu nedenle yanlış anlamıştır ya da geçiştirmek istiyordur. çünkü aşk meşk işleriyle uğraşamayacak kadar gergindir.
nazik biridir, arniyetli düşünmemek lazım.
-seni seviyorum fitnat.
-teşekkür ederim bekir.
-çok seviyorum inan.
-o zaman çok teşekkür ederim.
-bin kere dünyaya gelsem yine seni severim fitnat.
-ben de binlerce teşekkür ederim bekir.
-anladık ulaaaaan ! bir şey değil ulaaaaan !
sevginin değerini nezaket kalıpları dışında algılayamamış şahsiyet.
'ben de seni' diyemeyecek halde olup, karşısındakinin onu sevmesinden onore olan sevgili.
sanılanın aksine güzel cevap veren sevgilidir...

(bkz: thank you for loving me)
terkedilmesi gereken sevgilidir.
vurun teşekküre... sanki seni seviyorum lafını söyleyen bir anda gelen ilhamla bunu söyledi. ölçtü, biçti, tarttı, zamanını kolladı, kıvrandı velhasıl ıkındı sıkındı iki sözcüğü yanyana getirdi. karşı tarafta sanki sufle almış gibi " bende seni, bende seni çok seviyorum " demesini iki iki daha dört eder gibi bekleme saflığına sığınmak.
oysa karşılabileceği şu alternatifleri ; haaaaa?, neeeee? heeeee, eeeeeee yapma yav, duymamış olayım, ne dedin ne dedin gibi alternatifleri düşünürsek öpüp başına koyması lazım.
tek taraflı sevgi ifadesinin yerini bulmasıdır.
- seni seviyorum.
- teşekkür ederim.
- ne?
- teşekkür ederim işte. ne mutlu sana...
biraz sonra "ama ben artık seni arkadaş olarak görüyorum." diyicek sevgilidir.
"bitti" şeklinde karşılık verilmesi gereken durumdur.

(bkz: çok net)
"senden nefret ediyorum" deyince "önemli değil" diyen sevgilidir herhalde..
evlerden ırak..
lafta bir " ben de seni " yerine samimi bir " teşekkür ederim" her şeyi daha net açıklar.
içinden gelmeyerek seni seviyorum demesinden daha iyidir.
bu kızın her yaptığı olay arkadaş.
kimdir bu kız bileniniz var mı?
etrafındaki onlarca kızın karşısında süklüm püklüm kalan tipler, hep bu kıza veryansın ediyor.
erkek, bir tek verince memnun kızcağızdan.
kibardır.tatlı olabilir.
+aşkım seni herşeyden çok seviyorum
-eyvallah gülüm.
nezaketten asla ödün vermeyen ama sevgiliniz olup olmadığını tekrar kontrol etmeniz gereken şahıs.
''seni seviyorum'' bir soru cümlesi değildir haliyle de cevap beklenmemelidir ama insan sevildiğini duymasa da hissetmek ister.
ya sevmeye korkuyordur yada seni kullanıyordur.