bugün

Sevgili sandığınız kişinin arka planda "seni sevmiyorum" veya "kafam karışık" mesajını veren cevabı.
kendisini seven sevgiliyi sevemeyen insanın, verecek başka cevap bulamadığı için söyledi söz.
değer bilen sevgilidir
sana bir hayrı dokunmayacak olan kişidir.
sevip sevemediğine bir türlü karar veremeyen sevgili modelidir.
en azından kibar bi insandır.
soyleyen kisinin ictenliginden eminse, muhtemelen o duygu yogunlugu icinde "ben de seni" gibi klise bir cevap vermek istemeyen ve ne diyecegini sasiran sevgilidir. her sey hollywood filmlerindeki gibi olmak zorunda degildir sonucta, hemen "bu ne diyo lan" seklinde tepki verilmemelidir...
terk edilmelidir,zira bu hatun ya da erkek kişisi saglam bir orgazmdan sonrada tesekkür edip sizle tokalasmaya kalkabilir mazallahtır.
- seni seviyorum
- Teşekkür ederim
- Rica ederim
kurtlar vadisinde bi de eyvallah versiyonu vardı. nesrin çakırı hapishanede ziyarete geldiğinde
nesrin- seni seviyorum.
çakır- eyvallah...
alfie de jude law'ın sevgiye verdiği karşılıktır.olayı koparır.
-seni seviyorum safinaz
+teşekkür ederim canım
-garrrrgggg.ayh kussura bakma geğirdim
+kussura bakma dediğin için teşekkür ederim aşkım olur böyle şeyler
-canımsın zortttttttt ya hep kurufasulyenin etkileri aşkım özür dilerim
+gazını almamışlar hayatım senin suçun değil ben teşekkür ederim canım
-ama sen böyle her şeye teşekkür edersen ben senin ağzına da sıçarım
+canım benim ya açık sözlü olduğun için teşekkür ederim
-lan bir git ya deli misin nesin
-seni seviyorum
+teşekkür ederim
-rica ederim ne demek. ben küçüklüğümden beri hayvanları çok severim.
+hııı?
-anladın sen
banane demesinden iyi olan cevap.
- seni seviyorum
+ iyi napalım
- insan bi teşekkür eder
+ teşekkür ederim
- aferin. en azından söz dinliosun

(bkz: öküz mode on)
kuru kuru "ben de seni" diyen insan familyasından gelen sevgilidir.
- seni seviyorum
+ yalarim

- seni seviyorum
+ eyvallah

- seni seviyorum
+ az bi yaklas madem
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
the oc'de yaşanmıştır. 'i love you' diyen marissa'ya ryan bayağı bir düşünüp 'thank you' diyince ikisi de dumur olmuştur.
(bkz: seni seviyoruma verilen saçma cevaplar)
(bkz: tam dayaklik insan tipi)
tesekkuru bir borc bilen sevgilidir. uyumu on planda tutar. yeri geldi mi tesekkur eder, yeri geldi mi istirham eder, istifa eder, istavroz cikartir. akliselimdir, kefesini suyla doldurmus uzun dalgali yukneklerden daha ilginc degildir bu yaptigi, yani tesekkur etmesi. tesekkur sevmeden edilmez, edilen tesekkur insani bazen yaralar, bazen de sevindirir. sevindirdiginde cocuklugfa doner insan, belki de hic donemeyecesine orda takili kalmak ister... ama seni seviyorum diyene gelecek tesekkur cevabi belki de insani gelcegine goturur. onu bulundugu yerden bir anliga alir ve dusundurur; bazen mutlu eder, bazen de aglatir..aci...
sevgiliye "seni seviyorum" deme aptallığında bulunan erkeğin göt olma katsayısını fezaya kadar yükselten kız modelidir bu. ya çok zekidir ve oyun oynamayı seviyordur, ki bu erkeğin birşeylere yan bastığı anlamına gelir ya da gerçekten öyle hissediyordur ki bu da bilindiği üzere, yine erkeğin birşeylere * * yan bastığı manasına gelmektedir.
Bazen, çok heycanlandığı için ne söyleyeceğini bilemeyen kişinin ağzından kaçan sözdür.
The O.C. de olduğu gibi...
-bişi sölicem ama teşekkür ederim dem
-aa ne sölicen merak ettim
-teşekkür ederim demiceksin ama tamam mı?
-tamam tamam ay çok heycanlııı
-seni seviyorum
-ceviz kırim yersin? *
ilişkiyi bitirmenin ilk adımlarından bitanesi..kademe kademe..
-seni seviyorum..
-ben de seni seviyorum aşkım

-seni seviyorum..
-ben de seni

-seni seviyorum..
-hıhı bende..

-seni seviyorum..
-teşekkürler..

-seni seviyorum
-ben de senle bu konu hakkında konuşucaktım
-....*